Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 sierpnia 2014

Dziś ostatnia Muzyczna Środa. Zagra Tabu

Dziś ostatnia Muzyczna Środa. Zagra Tabu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

27 sierpnia w Parku Zdrojowym odbędzie się ostatni koncert z cyklu "Muzyczne Środy". O godzinie 18:00 zagra zespół Tabu.

Cykl wakacyjnych koncertów w parku już się kończy. W czasie "Muzycznych Śród" na scenie mieli okazję zagrać m.in. Coria, Rootzmans czy Whisper. Na zakończenie wystąpi zespół Tabu.

To jednak nie koniec imprez w najbliższym czasie. W ostatni dzień sierpnia w parku wystąpią Aischa i Asteya, finalistki X-Factora. 14 września na stadionie miejskim odbędą się "Urodziny Solidarności". Zagrają Mesajah, Poparzeni Kawą Trzy oraz Sylwia Grzeszczak.

Zobacz też: We wrześniu kolejna impreza na stadionie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kieliszki zabrzmiały w kościele Kieliszki zabrzmiały w kościele

Urodziny miasta świętowano na filmowo Urodziny miasta świętowano na filmowo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!