Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
18 listopada 2014

Damski bokser zatrzymany. Grozi mu 5 lat

Damski bokser zatrzymany. Grozi mu 5 lat
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na 5 lat może trafić do więzienia 54-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który pod koniec minionego tygodnia pobił swoją żonę. Na razie agresywny mężczyzna trafił do aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań na osiedlu Morcinka. Między 54-latkiem a jego byłą żoną wybuchła awantura. Mężczyzna pobił swoją byłą partnerkę, zamknął w mieszkaniu i przemocą zmuszał do zażycia tabletek i napisania listu pożegnalnego.

- Choć wskutek stosowania siły kobieta doznała ogólnych stłuczeń ciała, obyło się bez hospitalizacji. Agresywny mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

W poniedziałek jastrzębianin stanął przed sądem, który przychylił się do wniosku prokuratury i policji o tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo 54-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
henio18.11.2014 18:55

Kobiety niszczą życie... najpierw zabierają pieniądze, na końcu rozum.

znawca_tematu18.11.2014 16:58

U ruskich ciągle się tak dzieje