Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2014

Przegrana hokeistów w Tychach. Wynik 4:3

Przegrana hokeistów w Tychach. Wynik 4:3Zdjęcie archiwalne
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie przegrał z GKS-em Tychy w niedzielę 30 listopada. Jastrzębienie przegrywali już 0:2, ale udało im się wyrównać. Losy meczu rozstrzygnęły się pod koniec trzeciej tercji.

Obie drużyny mecz rozpoczęły ostrożnie. Po chwili na prowadzenie wysunęli się gospodarze, który w 5. minucie pokonali Przemysława Odrobnego w bramce. Hokeistów JKH powstrzymywał golkiper Tychów, Stefan Zigardy. Tysznom na ponad minutę przed końcem udało się strzelić kolejnego gola.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej tercji padł gol dla JKH GKS-u Jastrzębie. Jego autorem był Maciej Urbanowicz. Obie drużyny zaciekle walczyły o zdobycie większej ilość bramek. Ta sztuka udała się w 37. minucie podopiecznym Roberta Kalabera. Aby jastrzębianie mogli się cieszyć z drugiego gola, potrzebna była analiza wideo, która potwierdziła, że krążek znalazł się w bramce.

W 49. minucie Odrobny musiał ponownie skapitulować. Precyzyjne podanie Galanta do Kartoshkina zaowocowały golem dla gospodarzy. Jastrzębianom nadzieję przywrócił Kamil Górny, który w 57. minucie doprowadził do remisu 3:3. Szalę zwycięstwa przechylił Marcin Kolusz na dwie minuty przed końcem tercji i umieścił w jastrzębskiej bramce krążek.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
1:0 - 04:50 - Radosław Galant - Jakub Wanacki, Kacper Guzik
2:0 - 18:50 - Michał Woźnica - Josef Vitek
2:1 - 21:39 - Maciej Urbanowicz - Tomáš Protivný
2:2 - 36:52 - Michal Plichta
3:2 - 48:48 - Maxim Kartoshkin - Radosław Galant
3:3 - 56:09 - Kamil Górny
4:3 - 57:16 - Marcin Kolusz - Maxim Kartoshkin, Radosław Galant

GKS Tychy: Žigárdy (Sobecki) - Besch, Mojžíš, Vitek, Bagiński, Woźnica - Sokół, Pociecha, Kuzin, Kartoszkin, Kolusz - Wanacki, Kotlorz, Guzik, Parzyszek, Galant - Ferenc, Majoch, Witecki, Różycki.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Bryk, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Drzewiecki - Němeček, Protivný, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Aleksyuk, Górny, Kulas, Bondariev, R. Nalewajka - Kantor, Pastryk, Marzec, Plichta, Świerski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!