Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
2 grudnia 2014

Pierwsza konferencja prasowa nowej prezydent

Pierwsza konferencja prasowa nowej prezydent
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

1 grudnia odbyła się pierwsza konferencja prasowa Anny Hetman, po oficjalnym podliczeniu wyników II tury wyborów. Nowa prezydent podziękowała wyborcom i przedstawiła swój plan działania.

Anna Hetman na konferencji pojawiła się ze swoim przyszłym zastępcą, Januszem Budą. Oboje podziękowali wyborcom i wyrazili chęć jak najszybszego rozpoczęcia pracy. Janusz Buda wyraził nadzieje, że wszyscy radni wyrażą wolę współpracy i będą dla dobra miasta działać ponad podziałami politycznymi.

- Zmiany były oczekiwane. To, że jesteśmy tu z Januszem Budą oznacza, że chcemy działać ponad podziałami (…) W samorządzie nie powinno być polityki - mówiła prezydent Anna Hetman.

Zanim Anna Hetman obejmie fotel prezydenta, potrzebne będzie jej oficjalne  zaprzysiężenie, która najprawdopodobniej będzie miało miejsce w tym, lub na początku następnego tygodnia.

Najpierw nowa prezydent i jej zastępca, będę chcieli zapoznać się obecną sytuacją formalno-prawną i kwestiami organizacyjnymi. Później będą spotykać się z dyrektorami jednostek i naczelnikami, w celu omówienia potrzeb i problemów z jakimi się borykają. Anna Hetman zapowiedziała również konsultacje z mieszkańcami.

Nowa prezydent jednocześnie zapewniła pracowników Urzędu Miasta i jednostek miasta, że nie będzie tzw. czystki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
jastrzębianin09.12.2014 23:29

myślę że matki same wychowujące dzieci np,trójki bądź więcej powinny mieć znaczące ulgi w biletach,przykładowo matka 4 dzieci za bilety w jedną stronę zapłacą 7zł 20gr i z powrotem 7zł 20 gr. to jest wysoka cena,a co do kart 3+ czy nie mogły mieć w tym bilety, większość ulg z tej karty to w Jastrzębiu nie ma jak ich wykorzystać

PI05.12.2014 17:16

A JA LICZYŁEM NA TO CZYSTKI BĘDĄ 12 LAT TEMU BYŁY ZMIANY KADROWE SĄ NIEZBĘDNE ABY TEN MARAZM USUNĄĆ Z MIASTA

do gość05.12.2014 14:14

Bilety będą darmowe, stać nas na cud przecież.

Oswald05.12.2014 9:51

Ponad jakimi podziałami? Przecież platforma, to partia-córka SLD.

gary k.04.12.2014 21:14

za edukacje należy się wziąć w tym mieście, a zwlaszcza za nia zarządzających

Gość04.12.2014 17:30

bilety MZK powinny byc tansze i adekwatne do dlugosci przejazdu ale nie rozumie dlaczego darmowe Dlaczego mamy placic za to wszyscy z naszych podatkow

anty04.12.2014 14:52

ja czekam na to, ze wszystkie boksy w przejściu podziemnym zostaną wynajęte, każde osiedle i sołectwo będzie miało swoje boiska, komunikacja będzie darmowa, basen przemieni się w aquapark, rynek powstanie, inwestorzy się pojawią, no i też na to, ze już wkrótce Polacy zaczną wrqacać z emigracji, bo praca w POlsce zacznie się opłacać. To odtatnie to Donald Tusk obiecał zaledwie 7 lat temu, więc trzymaqjmy ich wsdzystkich z tego PO za słowo.

Pokaż wszystkie opinie (30)