Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 grudnia 2014

Pożar na Pszczyńskiej. Dwie osoby w szpitalu

Pożar na Pszczyńskiej. Dwie osoby w szpitalu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy 19 grudnia doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym przy ulicy Pszczyńskiej. Dwóch mężczyzn zatruło się dymem i trafiło do szpitala.

Ogień w bloku pojawił się kilka minut po godzinie 4:00. Jak informuje Mirosław Juraszczyk ze Straży Pożarnej, paliła się szafa w przedpokoju i nagromadzone tam ubrania. W mieszkaniu przebywało dwóch mężczyzn, którym udzielono pierwszej pomocy. Z objawami podtrucia przewieziono ich do szpitala.

W wyniku pożaru okopcony został korytarz. Straty oszacowano wstępnie na 5000 zł. Przyczyna pojawienia się ognia jeszcze nie jest znana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

"Policja! Ukradł mi kota" "Policja! Ukradł mi kota"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mis20.12.2014 12:04

Menele z Manhatanu juz imprezuja Oni maja caly czas swieta