Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
3 marca 2015

26-letni pasażer taksówki z narkotykami

26-letni pasażer taksówki z narkotykami
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 26-latka, który przewoził narkotyki. Łącznie, przy nim i w jego mieszkaniu znaleziono 200 gramów różnych narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę późnym wieczorem. Kryminalni z jastrzębskiej komendy otrzymali informację, że pasażer taksówki może przewozić narkotyki.

- Policjanci zatrzymali pojazd i dokonali kontroli osobistej, podczas której znaleźli przy 26-latku niewielką ilość marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy. Tam też okazało się, że jastrzębianin ukrył w bieliźnie blisko 90 działek dilerskich amfetaminy - informuje policja.

Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego. Znaleźli tam amfetaminę i kilkadziesiąt tabletek ekstazy. Łącznie 200 gramów narkotyków.

Mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara 8 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
beno03.03.2015 14:28

Gdyby nie konfident-parówa, to nasze tajniaki nawet nie złapali by przedszkolaka kradnącego koledze kredki. Pamiętajcie konfidenci, nie jesteście anonimowi. Co oczy widziały , to usta nie powtórzą.