Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 czerwca 2015

Zasnął na ławce. Teraz trafi do więzienia

Zasnął na ławce. Teraz trafi do więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

64-latek, który uciął sobie drzemkę na ławce wróci do zakładu karnego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany za nieuiszczenie grzywny. Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca późnym popołudniem. 

-  Stróże prawa otrzymali informację dotyczącą śpiącej na ławce osoby. Zgłaszającą interwencję była mieszkanka osiedla Pionierów, zaniepokojona tym, że mężczyźnie mogło się coś stać - informuje policja.

Policjanci po przyjeździe na miejscu obudzili i wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że 64-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej przez sąd karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość06.06.2015 13:29

Patologia dla obywateli. Sędziowie są zwykłymi sługusami, sowicie opłacanymi przez tych, których jedynym planem jest niszczyć społeczeństwo i Polskę. Mamy kolejny przykład. Nie wspominając o popisowej akcji policji. Ci też mają takie same garnitury szyte.

typ04.06.2015 2:54

no i pasuje tylko ze K***a za moje pieniądze !! i wakacje ma !! SKANDAL !! - Powinien wszystko odpracować. Jadę na wakacje płace on jedzie niech płaci !!

Gość03.06.2015 15:59

ciekawe, ilu takich zgłaszających policja pobłażliwie traktuje. Jak mieszkanka taka nadopiekuńcza, to mogła sama sprawdzić, czy się śpiącemu nic nie stało. Zresztą od tego jest pogotowie ratunkowe. Czyżby tym razem mieszkanka miała szczęście?

Gość03.06.2015 14:42

Kara więzienia za niezapłacenie grzywny. Skrajna patologia wymiaru sprawiedliwości. Coś niebywałego. Jak w ogóle można wydać podobny wyrok? Aż się wierzyć nie chce w to, że coś takiego może się dziać realnie. jak ci ludzie spoglądają w lustro?