Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zasnął na ławce. Teraz trafi do więzienia

64-latek, który uciął sobie drzemkę na ławce wróci do zakładu karnego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany za nieuiszczenie grzywny. Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca późnym popołudniem. 

Zasnął na ławce. Teraz trafi do więzienia

-  Stróże prawa otrzymali informację dotyczącą śpiącej na ławce osoby. Zgłaszającą interwencję była mieszkanka osiedla Pionierów, zaniepokojona tym, że mężczyźnie mogło się coś stać - informuje policja.

Policjanci po przyjeździe na miejscu obudzili i wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że 64-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej przez sąd karę.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (87.239. * .63) 06.06.2015 13:29

Patologia dla obywateli. Sędziowie są zwykłymi sługusami, sowicie opłacanymi przez tych, których jedynym planem jest niszczyć społeczeństwo i Polskę. Mamy kolejny przykład. Nie wspominając o popisowej akcji policji. Ci też mają takie same garnitury szyte.

~typ (83.30. * .21) 04.06.2015 02:54

no i pasuje tylko ze K***a za moje pieniądze !! i wakacje ma !! SKANDAL !! - Powinien wszystko odpracować. Jadę na wakacje płace on jedzie niech płaci !!

~Gość (46.9. * .130) 03.06.2015 15:59

ciekawe, ilu takich zgłaszających policja pobłażliwie traktuje. Jak mieszkanka taka nadopiekuńcza, to mogła sama sprawdzić, czy się śpiącemu nic nie stało. Zresztą od tego jest pogotowie ratunkowe. Czyżby tym razem mieszkanka miała szczęście?

~Gość (93.179. * .99) 03.06.2015 14:42

Kara więzienia za niezapłacenie grzywny. Skrajna patologia wymiaru sprawiedliwości. Coś niebywałego. Jak w ogóle można wydać podobny wyrok? Aż się wierzyć nie chce w to, że coś takiego może się dziać realnie. jak ci ludzie spoglądają w lustro?