Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 czerwca 2015

Dni Jastrzębia 2015 już w ten weekend

Dni Jastrzębia 2015 już w ten weekendFrekwencja podczas Dni Jastrzębia 2014 dopisała
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Już 13 i 14 czerwca na Stadionie Miejskim po raz kolejny odbędą się Dni Jastrzębia. W tym roku na scenie pojawią się Farben Lehre, Mrozu, Bajm, Paulina Goranov, Margaret, Kabaret Jurki oraz Enej.

Jak co roku impreza rozpocznie się od przemarszu korowodu przez ulicę naszego miasta. Zbiórka odbędzie się o 15:15 przy Bibliotece Głównej. Jastrzębianie pojawią się na stadionie o godzinie 16:00, kiedy zostaną oficjalnie rozpoczęte Dni Jastrzębia.

W sobotę wystąpią Farben Lehre, Mrozu oraz gwiazda wieczoru - zespół Bajm. W przerwach między koncertami będzie można zobaczyć Freestyle Motocross, czyli pokazy FMX oraz skoków MTB. Na koniec imprezy niebo rozświetlą fajerwerki.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godzinie 16:30. Najpierw odbędzie się spektakl muzyczny dla dzieci, później wystąpi jastrzębianka Paulina Goranov, a po niej Margaret, Kabaret Jurki oraz Enej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kieliszki zabrzmiały w kościele Kieliszki zabrzmiały w kościele

Urodziny miasta świętowano na filmowo Urodziny miasta świętowano na filmowo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
zbulwersowany jastrzębianin...14.06.2015 16:11

w radlinie wczoraj o 23 jeszcze były występy i nikt sie nie buntował że za długo ale wieśniaki zawsze znajdą pretekst by troche kasy zebrać ot tak bo jest możliwość... jastrzębiacy ogarnijcie sie sam jestem z jastrzębia i bolą mnie takie denne teksty wszyscy wczoraj na stadionie byli zachwyceni w końcu coś się dzieje to co lepiej siedzieć i sie nudzić, pić piwsko w barze czy przed klatką?? żenada... jastrzębie żenada

Gość14.06.2015 12:05

matol ktory to pisze niech sie wyprowadzi jak mu nie pasuje do innego miasta

Osiedleńcy ...13.06.2015 22:58

Przy fajerwrkach zachwytów nie było. Co za niespełna rozumu urzednić zgodził się na to. Zwłaszcza, że godzina 23:00 upoważnia do wniesienia oskarżenia o zakłócanie spokoju. Znam prawnika, który bardzo chętnie weźmie takie zlecenie, bo jest pewny, że mieszkańcy okolicznych bloków będą mogli otrzymać odszkodowanie. Miasto jest bogate i zapłaci. Mieszkańcy bloków otrzymają informacje jak mogą wstąpić do grupowego oskarżenia.

Ogłuszony13.06.2015 22:45

Zgodnie z przyjetymi zasadami, organozatorzy powinni dopilnować aby o 22:00 zakończyły się koncerty. Dobry organizator musi uwzględnić przerwy i ewentualne opóźnienia.
Proszę o podanie firmy i nazwisk organizatorów. Z pewnością to są fachowcy. A amatorów urząd nie powinien zatrudniać.
Dla koneserów swojego ja: Kraków, Poznań, Warszawa, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn to miasta w których na pewno przestrzega się tych podstawowych regól.

tusosław13.06.2015 22:17

polaczki zawsze beda narzekac he he he

ania13.06.2015 20:09

właśnie wróciłam z koncertu Mroza zawiodłam się i to bardzo !!!

Gość13.06.2015 19:11

Cała wieś spotyka się na stadionie. Zapraszamy.

Pokaż wszystkie opinie (31)