Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
29 czerwca 2015

Radni będą dyskutować nad komunikacją miejską

Radni będą dyskutować nad komunikacją miejską
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30 czerwca w Urzędzie Miasta odbędzie się sesja rady miasta na temat komunikacji miejskiej. Udział w nim wezmą m.in. przedstawiciele PKM. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00.

Przypomnijmy, że niedawno miasto ogłosiło wyjście z Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Teraz rozpoczynają się prace nad organizacją własnej komunikacji, która obowiązywać będzie od 1 stycznia 2016 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
bbb30.06.2015 15:57

Ciekawie to sie zapowiada, bo nasze miasto ogłosiło wyjście z Międzygminnego Związku Komunikacyjnego i teraz co, co dalej z ludżmi z MZK co tam pracują itd, to od 2016 jeżdzimy zadarmo bez bilety i gitara, oczywiście tylko na terenie naszym, ale jak ktoś jedzie do Zebrzydowic do Pawłowic albo do Rybnik i Wodzisław to płatne napewno- więc mi to pasuje a płacić im niech ktoś płaci bo zadarmo wozić nie będą nas.

do Bastek29.06.2015 19:47

jeśli ty znasz temat to go przybliż, a nie hejtuj, trolu.

Bastek 29.06.2015 12:49

do j23

Wiesz co, jak nie znasz tematu to nie zabieraj , głosu. Uszanuj wolę innych Mieszańców , naszego Miasta Jastrzębia Zdrój - tych którzy życzą sobie takiej komunikacji bezpłatnej , i ja tez do takich osób nalezę. A po drugie posortuj po google i tam , jest taka informacja Przedszkola publiczne bezpłatne przez 5 godzin dziennie i co , nie widziałeś tego , to szkoda.

Ja jestem zadowolony z tego , że w końcu doczekamy się , dobrej komunikacji i co , najważniejsze to, dla każdego Mieszkańca , za darmo ,

Bardzo Dziękujemy za taki gest

pracownik pkm29.06.2015 11:22

do j23 - jak się gwoździu nie orientujesz w sprawie to nie zabieraj głosu.

j2329.06.2015 8:44

Darmowa komunikacja to kpiny, Ktoś dokładnie wiemy kto chciał ratować d..y kierowcą bo dotychczasowy dyrektor jest jaki jest
Miasto i tak i tak będzie płacić za przewożenie mieszkańców. Darmowa będzie tylko wtedy gdy z kasy miasta na komunikację miejską z kasy miasta nie wypłynie ani złotówka.
zróbcie darmowe przedszkola dla najmłodszych mieszkańców miasta. Może czas na normalny skrawek zielni by można było latem iść na spacer z rodziną.
Ale tego się nie zrobi bo to mało medialne i nie przyniesie dodatkowych głosów podczas wyborów