Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
10 lipca 2015

Jerzy B. odwołany z JSW. Powód? Nie podano

Jerzy B. odwołany z JSW. Powód? Nie podano
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wiceprezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został odwołany ze swojego stanowiska. Rada nadzorcza JSW podjęła tę decyzję 9 lipca. Oficjalnie nie podano powodu odwołania.

Jerzy B., wiceprezes JSW jest oskarżony o przyjmowanie łapówek. Proces w tej sprawie zaczął się kilka dni temu. W 2008 roku Jerzy B. miał przyjąć kilka tysięcy złotych od dostawcy środków chemicznych, w zamian za preferowanie jego firmy.

9 lipca podczas posiedzenia rady nadzorczej spółki, rada podjęła decyzję odwołaniu Jerzego B. ze swojego stanowiska. Oficjalnego powodu nie podano.

Zobacz też: Wiceprezes JSW oskarżony o korupcję

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
TPW13.07.2015 9:27

hehehe przypinaja mu smieszna kwote 8 tys, odwoluja pana JB hmmmmm, naprawdę brał o wiele, wiele więcej, poniosła fantazja tego pana, np kombajny przodkowe, których koszta eksploatacji były poteżne, wręcz nieopłacalne, ale profity za ich zakup były sowite. Podejrzewam, że w razie wyroku ten pan zosał by poprostu wywalony ze spólki, a tak przyjaciele ze skorumpowanej rady nadzorcze, odwolujac kolege prawdopodobnie zagwarantowali mi sowita odprawe ;)

doktor11.07.2015 17:08

A Zagórowski dalej na wolności !!!

gościu11.07.2015 8:08

Z takiego powodu nie odwołuje się. W Polsce obowiązuje zasada domniemanej niewinności. Jeśli okaże się niewinny może zaskarżyć skarb państwa o odszkodowanie. Takie postępowania toczą się przed sądami tylko media prawie nic nie piszą o tym. No bo jak potem odwołać to, co się napisało, a nie daj Boże w oczy spojrzeć....

ksg10.07.2015 15:26

Przecież oskarżony jest o korupcję. To jaki miałby być powód?