Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 lipca 2015

Jerzy B. odwołany z JSW. Powód? Nie podano

Jerzy B. odwołany z JSW. Powód? Nie podano
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wiceprezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został odwołany ze swojego stanowiska. Rada nadzorcza JSW podjęła tę decyzję 9 lipca. Oficjalnie nie podano powodu odwołania.

Jerzy B., wiceprezes JSW jest oskarżony o przyjmowanie łapówek. Proces w tej sprawie zaczął się kilka dni temu. W 2008 roku Jerzy B. miał przyjąć kilka tysięcy złotych od dostawcy środków chemicznych, w zamian za preferowanie jego firmy.

9 lipca podczas posiedzenia rady nadzorczej spółki, rada podjęła decyzję odwołaniu Jerzego B. ze swojego stanowiska. Oficjalnego powodu nie podano.

Zobacz też: Wiceprezes JSW oskarżony o korupcję

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
TPW13.07.2015 9:27

hehehe przypinaja mu smieszna kwote 8 tys, odwoluja pana JB hmmmmm, naprawdę brał o wiele, wiele więcej, poniosła fantazja tego pana, np kombajny przodkowe, których koszta eksploatacji były poteżne, wręcz nieopłacalne, ale profity za ich zakup były sowite. Podejrzewam, że w razie wyroku ten pan zosał by poprostu wywalony ze spólki, a tak przyjaciele ze skorumpowanej rady nadzorcze, odwolujac kolege prawdopodobnie zagwarantowali mi sowita odprawe ;)

doktor11.07.2015 17:08

A Zagórowski dalej na wolności !!!

gościu11.07.2015 8:08

Z takiego powodu nie odwołuje się. W Polsce obowiązuje zasada domniemanej niewinności. Jeśli okaże się niewinny może zaskarżyć skarb państwa o odszkodowanie. Takie postępowania toczą się przed sądami tylko media prawie nic nie piszą o tym. No bo jak potem odwołać to, co się napisało, a nie daj Boże w oczy spojrzeć....

ksg10.07.2015 15:26

Przecież oskarżony jest o korupcję. To jaki miałby być powód?