Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
12 sierpnia 2015

Złapano ponad 150 pijanych kierowców w Jastrzębiu

Złapano ponad 150 pijanych kierowców w Jastrzębiu
fot. jastrzebieonline.pl

Od początku roku jastrzębscy policjanci zatrzymali aż 152 osoby nietrzeźwe, które kierowały pojazdami. Większość z nich wpadła podczas rutynowych kontroli drogowych.

Statystyki mówią, że na jastrzębskich drogach od początku tego roku w ręce policjantów wpadło 152 pijanych kierowców. Większość z nich, bo aż 100, miała więcej niż pół promila alkoholu we krwi. 15 osób było sprawcami zdarzeń drogowych (11 kolizji i 4 wypadki), w wyników których nie żyje jedna osoba a siedem zostało rannych.

- Mimo wielu naszych apeli, wciąż znajdują się tacy, którzy zapominają o prostej zasadzie "Piłeś - nie jedź" i wsiadają za kierownicę po spożyciu alkoholu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość13.08.2015 7:54

Ala, trzeba uważać, jakie robisz wrażenie. Sprawdzano mnie kilka razy i policjanci zawsze byli uprzejmi, ale ja nie wymagam, żeby całowali mnie po rękach.

Ala12.08.2015 22:35

Policja zatrzymujac kierujacego - jest odrazu przekonana ze zatrzymala albo debila lub tez zlodzieja, kryminalite. Gdzie upszejmosc, zyczliwosc a o zrozumieniu nie wspomne.

Gość12.08.2015 14:15

Grunt, że rośnie nam młode pokolenie kierowców. Na razie jeżdżą chodnikami pod blokiem, co chwile w kogoś wjeżdżają, a jeżeli ten zwróci im uwagę to słyszą, "co ty stara k.. (stary ch..), nie słyszysz, że dzwonię ?". Mają 5-6 lat, a już tacy dorośli.

Gość12.08.2015 11:04

Ciekawe, bo ci, którzy stale jeżdżą nawaleni nadal mają prawka.

Oi 12.08.2015 10:29

Wystarczy wprowadzić ruch wizowy dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic, by znacząco poprawić te statystyki.