Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
12 sierpnia 2015

Złapano ponad 150 pijanych kierowców w Jastrzębiu

Złapano ponad 150 pijanych kierowców w Jastrzębiu
fot. jastrzebieonline.pl

Od początku roku jastrzębscy policjanci zatrzymali aż 152 osoby nietrzeźwe, które kierowały pojazdami. Większość z nich wpadła podczas rutynowych kontroli drogowych.

Statystyki mówią, że na jastrzębskich drogach od początku tego roku w ręce policjantów wpadło 152 pijanych kierowców. Większość z nich, bo aż 100, miała więcej niż pół promila alkoholu we krwi. 15 osób było sprawcami zdarzeń drogowych (11 kolizji i 4 wypadki), w wyników których nie żyje jedna osoba a siedem zostało rannych.

- Mimo wielu naszych apeli, wciąż znajdują się tacy, którzy zapominają o prostej zasadzie "Piłeś - nie jedź" i wsiadają za kierownicę po spożyciu alkoholu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość13.08.2015 7:54

Ala, trzeba uważać, jakie robisz wrażenie. Sprawdzano mnie kilka razy i policjanci zawsze byli uprzejmi, ale ja nie wymagam, żeby całowali mnie po rękach.

Ala12.08.2015 22:35

Policja zatrzymujac kierujacego - jest odrazu przekonana ze zatrzymala albo debila lub tez zlodzieja, kryminalite. Gdzie upszejmosc, zyczliwosc a o zrozumieniu nie wspomne.

Gość12.08.2015 14:15

Grunt, że rośnie nam młode pokolenie kierowców. Na razie jeżdżą chodnikami pod blokiem, co chwile w kogoś wjeżdżają, a jeżeli ten zwróci im uwagę to słyszą, "co ty stara k.. (stary ch..), nie słyszysz, że dzwonię ?". Mają 5-6 lat, a już tacy dorośli.

Gość12.08.2015 11:04

Ciekawe, bo ci, którzy stale jeżdżą nawaleni nadal mają prawka.

Oi 12.08.2015 10:29

Wystarczy wprowadzić ruch wizowy dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic, by znacząco poprawić te statystyki.