Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 września 2015

Radosław Gil w pierwszym składzie JW

Radosław Gil w pierwszym składzie JW
fot. Jastrzębski Węgiel

Kolejny zawodnik Akademii Talentów trafił do pierwszego składu Jastrzębskiego Węgla. Jest nim 18-letni Radosław Gil i gra na pozycji rozgrywającego.

Radosław Gil mierzy 190 cm wzrostu. W Akademii Talentów jest od początku jej istnienia, czyli od sezonu 2012/2013 z roczną przerwą na pobyt w SMS PZPS Spała. Swoją przygodę z siatkówką zaczynał w Czechowicach-Dziedzicach. Dwukrotnie jako reprezentant Akademii Talentów wywalczył wicemistrzostwo Polski kadetów i mistrzostwo kraju juniorów. Gil jest drugim libero, po Jakubie Popiwczaku, który trafił do pierwszego składu z Akademii Talentów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do Ignac10.09.2015 13:01

Chłopie wszyscy narzekali jak były gwiazdy i domagali sie młodych z akademii. teraz jak sie tak stało to znowu narzekania

Ignac 10.09.2015 7:58

o mój boże co to bedzie za skład . Już sie boje żadnej znanej osoby jak sie utrzymamy na końcu tabeli to bedzie dobrze . była kasa i wyników nie było a teraz nie ma kasy także będą spadki i jeszcze raz spadki .