Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
22 września 2015

Zdemolował windę. Później w niej utknął

Zdemolował windę. Później w niej utknął
fot. Kerem Yucel / freeimages.com

26-latek w swoich przypadku może mówić o pechu, policja natomiast o szczęściu, ponieważ w ujęciu wandala pomogła im… winda. Mężczyzna najpierw zdemolował klatkę, a chwilę później zatrzasnął się w windzie.

W jednym z bloków na ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju 26-latek zdemolował klatkę schodową. Jastrzębianin zjeżdżając windą z 10. pięter zatrzymywał się na większości z nich i wyładowywał swoją złość niszcząc oświetlenie i zrywając przewody.

- 26-latek szybko wpadł w ręce stróżów prawa,bowiem podczas wykopywania szyby w drzwiach jadącej windy, utknęła mu w nich noga - informuje policja.

Winda zatrzymała się na półpiętrze. Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, straż pożarna i pogotowie dźwigowe, których pomoc była konieczna przy wydostaniu 26-latka z windy. Mężczyzna trafił z urazem nogi do szpitala. Po oszacowaniu strat wandal usłyszy zarzuty. Według prawa grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
ona22.09.2015 22:25

no i pewnie nic mu nie zrobią, mieszkałam niedaleko jak wyrzucał fotele i stoły z 10 piętra a jego panna uciekała po piętrach ze strachu i nikt nic mu nie zrobił, to czy teraz mu coś grozi? nasze kochane prawo! każdy boi się odezwać a patolowi nic nie zrobią będzie robił to samo, szkoda że mu tej nogi ta winda nie wyrwała za to co wyprawia.

Obiektyw22.09.2015 21:35

Stawiam dolary przeciw orzechom, ze oglada tvn'y i jest tolerancyjny, nowoczesny, postepowy, wychowany bezstresowo.

q22.09.2015 11:53

do elleluj: nie, to był wyborca PO

Wiktor22.09.2015 11:29

Przecież to głupek najdoskonalszy. Powinien zwrócić wszystkie koszty naprawy windy plus karę finansową. Tak miej więcej 5-10 tysięcy.

Kamil22.09.2015 11:25

Powinno mu grozic zakucie w dyby na 2 dni, z napisem "kretyn" a potem publiczna kara chłosty.

elleluj22.09.2015 10:20

pewnie kibic GKS?