Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
7 października 2015

Agresywny 21-latek trafił do aresztu

Agresywny 21-latek trafił do aresztu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Minionej nocy patrol policyjny interweniował wobec agresywnie zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich nie poskromił złości i postanowił wyładować się na funkcjonariuszach. Zaczął ich kopać i grozić pozbawieniem życia.

Podczas nocnej patrolu ulicy Wielkopolskiej, policjanci zauważyli na parkingu grupkę trzech osób, które zachowywały się głośno. Między nimi wywiązał się konflikt, który doprowadził do szarpaniny. Policjanci zainterweniowali i rozdzielili agresywnych mężczyzn w wieku 19, 21 i 24 lat. Dwójka z nich szybko się uspokoiła, jednak 21-latek nie umiał poskromić złości.

- Jastrzębianin stał się agresywny również wobec interweniujących stróżów prawa. Oprócz wulgarnych słów, które kierował pod ich adresem, zaczął kopać i grozić funkcjonariuszom pozbawieniem życia - informuje policja.

Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Teraz za znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej oraz groźby karalne, grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość08.10.2015 8:16

Szymona i Oli nie było, przecież oni w nocy patrolują cała dzielnicę?

JA07.10.2015 14:40

WLKP i wszystko jasne ;)

Gość07.10.2015 14:19

A ten ćpun Bodzio, czy jak go tam zwą, który nocą biegał po Wielkopolskiej i krzyczał do siebie?