Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
7 października 2015

Agresywny 21-latek trafił do aresztu

Agresywny 21-latek trafił do aresztu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Minionej nocy patrol policyjny interweniował wobec agresywnie zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich nie poskromił złości i postanowił wyładować się na funkcjonariuszach. Zaczął ich kopać i grozić pozbawieniem życia.

Podczas nocnej patrolu ulicy Wielkopolskiej, policjanci zauważyli na parkingu grupkę trzech osób, które zachowywały się głośno. Między nimi wywiązał się konflikt, który doprowadził do szarpaniny. Policjanci zainterweniowali i rozdzielili agresywnych mężczyzn w wieku 19, 21 i 24 lat. Dwójka z nich szybko się uspokoiła, jednak 21-latek nie umiał poskromić złości.

- Jastrzębianin stał się agresywny również wobec interweniujących stróżów prawa. Oprócz wulgarnych słów, które kierował pod ich adresem, zaczął kopać i grozić funkcjonariuszom pozbawieniem życia - informuje policja.

Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Teraz za znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej oraz groźby karalne, grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość08.10.2015 8:16

Szymona i Oli nie było, przecież oni w nocy patrolują cała dzielnicę?

JA07.10.2015 14:40

WLKP i wszystko jasne ;)

Gość07.10.2015 14:19

A ten ćpun Bodzio, czy jak go tam zwą, który nocą biegał po Wielkopolskiej i krzyczał do siebie?