Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 października 2015

Zajmowała się dwójką dzieci mając 3 promile

Zajmowała się dwójką dzieci mając 3 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

29-latka została zatrzymana w związku z narażeniem zdrowia lub życia swoich dzieci. Kobieta opiekowała się dziećmi mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Grozi jej za to 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek policjanci zaalarmowani przez kuratora społecznego przyjechali do jednego z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Zastali tam kompletnie pijaną 29-latkę, która zajmowała się 4-miesięczną córką oraz 3-letnim synem.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkanki Jastrzębia-Zdroju prawie 3 promile. Na miejsce przyjechała ciotka dzieci, która zobowiązała do opieki nad rodzeństwem - informuje policja.

Jeśli materiał dowodowy potwierdzi, że jastrzębianka naraziła swoim zachowaniem życie lub zdrowie dzieci, może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Do anonim15.10.2015 20:01

"Chyba wiem? " i już wylany kubeł pomyj. Oto sposób myślenia !

anonim14.10.2015 23:20

chyba wiem o kogo chodzi, a dzieciom grozi lepsze zycie niz z matka alkoholiczka ktora chlala nawet bedac w ciazy.

myślenie 14.10.2015 15:08

A co grozi dzieciom? Oderwanie od mamy, która mimo wszystko jest dla nich podstawą życia. Może, ktoś z opieki zastanowi się zanim zadecyduje, że dzieci należy oddać do jakiegoś domu dziecka. Wątpię, że się zastanowi. Dzieci są pomocą w odzykaniu przez tą kobietę powrotu do normalności. A moze ktoś się zastanowi dlaczego wypiła? Nie. Lepiej przeczytać komantarze nierozgrniętych: Jojo, Gość

Typ14.10.2015 14:26

Jaki przelew ?

Jojo14.10.2015 14:22

Proponuje lewatywę ze spirytusu zrobić zaraz sie opamięta

Gość14.10.2015 12:52

Trzy promile? Czyli już trzeźwiała. Dostała kasę z opieki, bo becikowe już dawno poszło na przelew?