Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 października 2015

Jest pomysł na rozbudowę budynku MOSiR-u

Jest pomysł na rozbudowę budynku MOSiR-u

Pojawił się pomysł rozbudowy sali gimnastycznej w budynku MOSiR-u przy ulicy Harcerskiej. Obiekt miałby się wzbogacić o nowe piętro, w którym znajdowałaby się sala m.in. gimnastyczna.

Budowa kolejnego piętra przyniesie 346 metrów kwadratowych powierzchni. Nadbudowa wyglądem ma wpasowywać się w ściągnę aktualnego budynku. W środku ma znaleźć się sala gimnastyczna o powierzchni 259 metrów kwadratowych, łazienki, szatnie oraz gabinet masażu.

- Od pewnego czasu nie robimy już naborów na judo, bo się nie mieścimy. Ta sala jest zajęta codziennie od 8:00 do 22:00. Gdyby powstała druga sala napewno byłoby to dobre rozwiązanie - mówi Robert Radlak, trener judo, który jest inicjatorem projektu rozbudowy budynku.

Czy budowa dojdzie do skutku? Na razie projekt jest we wstępnej fazie, ale istnieje duża szansa, że znajdą się pieniądze na rozbudowę budynku. Środki finansowe mają pochodzić z dofinansowania unijnego. Koszt prac jest wyceniany na około ponad 1 mln zł. Z nowej sali judocy i inni mieszkańcy będą mogli się cieszyć być może na przełomie 2017-2018 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
do gostek02.11.2015 10:42

Rozkładanie mat to rozgrzewka. Składanie nauka porządku który należny zawsze zostawić po sobie.

kss02.11.2015 10:39

Wszystko w jednym miejscu może i fajne. Ale zróbmy to w zdroju przy starym stadionie
Może wtedy coś zrozumie xyz

do Gostek01.11.2015 22:19

Ile zajmie rozłożenie tych mat i złożenie? Kolejna sala, gdy tyle stoi pustych po południu....

xyz do Zeflik01.11.2015 22:06

nie, ja się tak podpisałem, a potem jakiś troll, żeby mnie wyśmiać, podpisał się tak samo. W takiej wiosce jak Smiłowice widziałem nowy, sportowy kompleks - dwie sale wielofunkcyjne, bowling, hotel, restauracja, szatnie, boisko do piłki, koszykówki, korty, wszystko razem, wg mnie to ma sens, udało się na wsi, czemu u nas o tym nigdy nie pomyślano, żeby zrobić jeden wspólny kompleks, tylko wiele osobnych obiektów?
No, może nie nigdy, bo Omega była takim jak na owe czasy nowoczesnym, hotel, siłownia, sala wielofunkcyjna, basen, restauracja, zaplecze, zaraz obok powstał stadion, no, ale to już inne czasy, a nikt nie próbował pójść tym tropem, tylko salki, hale, lodowisko, wszystko osobno oraz pieczenie kartofla.

Gostek01.11.2015 21:09

do jola, to się nie uda. To wykładaj całą salę gimnastyczną w szkole matami na czas treningu a potem je składaj żeby na drugi dzień można było normalnie ćwiczyć. Bez sensu totalnie. Sale gimnastyczne w szkołach są przeznaczone do czegoś innego.

zeflik01.11.2015 17:54

xyz - hihihi, fajnie że sam siebie popierasz. Troch to żenujące tak jak twój pomysł.

jola01.11.2015 17:51

Seba popieram Ciebie.
Szkoły maja sale gimnastyczne i popołudniami stoją puste.
To tak jak by budować stadion do piłki na Ruptawie bo to boisko co jest jest za małe.
Miasto powinno zainwestować w istniejące sale gimnastyczne.

Pokaż wszystkie opinie (16)