Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
4 listopada 2015

Utrudnienia na Pszczyńskiej. Będzie remont

Utrudnienia na Pszczyńskiej. Będzie remont
fot. Rafał Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 6 listopada robotnicy przystąpią do remontu odcinka ulicy Pszczyńskiej, na wysokości skrzyżowania ul. Połomską do skrzyżowania ul. Kraszewskiego. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

- Prace obejmą wymianę nawierzchni jezdni oraz remont chodnika, a ich koszt to ponad 150 tys. zł. Utrudnienia potrwają do 27 listopada - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość11.11.2015 8:41

i tak mistrzowskim posunięciem było zamknięcie ul. Witczaka i Wodzisławskiej koło BP jednocześnie ten co to wymyślił powinien codziennie postać w korkach tamtej okolicy !

Damian07.11.2015 11:11

Taki odcinek przez 3 tyg?? Przecież to śmieszne

Ola05.11.2015 14:57

Trzeba naprawić te koleiny aż do zapolskiej a nie taki kawałek

Gość05.11.2015 9:20

byle odwodnienie zrobili bo juz tam kilka aut pływało

Rols04.11.2015 21:32

I przez 3 tygodnie będą taki kawałeczek robić? Może by tak zrobić całe raz a porządnie. Wyznaczyć drogę dla rowerów, miejsca jest wystarczająco. W grudniu pewnie kolejny kawałek, tym razem może od Sienkiewicza do Prusa?

Czytając ponad 150 tys. zł. to równie dobrze może być ponad 10 zł. To ponad jest dużo więcej od tej kwoty czy niewiele więcej?