Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 grudnia 2015

18 i 19-latek zatrzymani za posiadanie marihuany

18 i 19-latek zatrzymani za posiadanie marihuany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

15 gram marihuany mieli 18 i 19-latek, którzy w nocy z 27 na 28 grudnia zostali zatrzymany przez policjantów. Młodszy z nich w trakcie przeszukania chciał się pozbyć marihuany. Teraz za posiadanie zabronionych substancji grożą im 3 lata więzienia.

Policjanci patrolujący miasto zauważyli, że w zaparkowanym na parkingu samochodzie znajduje się pięciu młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. 

- W  trakcie legitymowania, jedna z osób wyciągnęła z kieszeni woreczek i wyrzuciła go na ziemię. Substancją, której próbował pozbyć się 18-latek okazała się marihuana - informuje policja.

Policjanci znaleźli również słoik z marihuaną pod  siedzeniem samochodu, który należał do 19-latka. Znaleziono również dwie fajki wodne. Łącznie policjanci znaleźli 15 gram suszu. 19-latek przyznał się do posiadania narkotyków. Obaj mężczyźni trafili do aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Ania z GrubeTopy.pl27.01.2016 20:23

15 gram marihuany = 3 lata więzienia

Tak to wygląda

Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

eeee04.01.2016 19:47

tak, tak, tak, wstukaj sobie w googlach:

"Prokuratura oskarża Dominika Ś., słupskiego policjanta, o posiadanie amfetaminy. Natomiast słupska policja obwinia go, że po zażyciu amfetaminy kierował radiowozem."
"28-letni policjant ze Starachowic został oskarżony o to, że wynosił informacje z komendy i posiadał narkotyki."
"Policjant pionu kryminalnego kazimierskiej policji podejrzany o handel narkotykami"
"Wałbrzyski policjant oskarżony o posiadanie, udzielanie i jazdę pod wpływem narkotyków"
"Gdański policjant podejrzany o handel narkotykami"
Takich historii jest pełno w sieci, więc nie mądruj.

do eee02.01.2016 19:38

cha, cha cha !
W przyszłym tygodniu może cie odwiedzimy.

eee30.12.2015 23:34

/ps weź się, dziadu, za jakąś robotę, bo ci i metan i wóda spustoszenia narobiły w głowie i ciesz się, że na twoją emeryturę cały naród zapyla, a nie kombinuj jak tu komuś koło pióra zrobić. Bierz się się do jakiejś roboty, intrygancie górniczy, i nie chlej tyle.

eee30.12.2015 23:14

"ja tego nie pisałem, do komputera tego ma dostęp jeszcze 5 osób", żadna się nie przyznaje i co? I jajco.

eee30.12.2015 23:12

NIE BREDŹ, NIE DA SIĘ UDOWODNIĆ KOMUŚ, ŻE COŚ PISAŁ Z DANEGO KOMPA, FRUSTRACIE, wbij sobie fo małej główki. Marycha nie uzależnia fizycznie (papierosy i alkohol tak), więc to żaden problem finansowy czy jakikolwiek.

do ;) i eee29.12.2015 19:48

Złapani z z marichuaną powinni płacić wysokie grzywny wyliczone z ilości ludzi leczonych. Np. koszt przyjazdów po Bodzia też powinien być opłacony przez złapanych ćpunów. Jeden taki przyjazd to co najmniej 350 zł. Kazdy leczony to dziesiątki tysięcy złotych. Pobyt na odwyku to 100 tysięcy. Kary po 10 i więcej tysięcy i sprawdzanie, że płaci winny a nie rodzina.
Każdy popierający ćpunów jest podejrzany o ćpanie. "eee" musi udowodnić to co napisał. W przeciwnym razie zostanie oskarżony to rozgłaszanie nieprawdzy o policjantach i podważanie ich autorytetu. Adres komutera z którego pisał jest już znany.

Pokaż wszystkie opinie (10)