Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 stycznia 2016

Ruch Narodowy nie chce Jerzego Buzka w Jastrzębiu

Ruch Narodowy nie chce Jerzego Buzka w Jastrzębiu
fot. Rafał Hetman / jastrzebieonline.pl

Po informacji o przyjeździe Jerzego Buzka na sesję rady miasta, na której miał odebrać honorowe obywatelstwo Jastrzębia-Zdroju, Ruch Narodowy planował organizowanie pikiety. Sesja jednak się nie odbędzie. Narodowcy komentują całą sprawę.

Przypomnijmy, że Jerzy Buzek odwołał swój przyjazd do Jastrzębie. Uzasadnił, że nie chce odbierać tytułu Honorowe Obywatela w takich okolicznościach. 

- Wyrażamy ubolewanie , że Pan Jerzy Buzek nie ma odwagi spojrzeć Jastrzębianom w oczy. Zmiana terminu sesji , nie załatwia jednak problemu i my jako Ruch Narodowy na pewno nie zostawimy tak tej sprawy - mówi Tadeusz Maron z Ruchu Narodowego.

Jednocześnie Ruch Narodowy apeluje do radnych Jastrzębia-Zdroju, żeby jeszcze raz przemyśleli decyzję o nadaniu tytułu honorowego obywatela miasta.

- Mamy nadzieję , że nasi lokalni politycy nie zignorują głosu mieszkańców i nie stchórzą , jak to zrobił były premier Jerzy Buzek - czytamy w oświadczeniu Ruchu Narodowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin w Radzie Politycznej Ruchu Narodowego Jastrzębianin w Radzie Politycznej Ruchu Narodowego

"Marzy mi się Polska silna" "Marzy mi się Polska silna"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Mysleć21.01.2016 16:53

Tacy ludzie jak opisujecie nie pchają się na afisze. Żyją sobie po cichu i dlatego spokojnie. Ale po cichutku, przez swe układy rozgłaszają inwektywy o ludziach, którzy mogli by im zaszkodzić. Tak się działa.

Do Maro21.01.2016 16:48

Lubisz takie sensacyjki i łatwo je chwytasz. Wszystko co złe to musi być prawdziwe. Zabawny masz rozum.

Maro20.01.2016 11:12

Do @ heniek czyli były związkowiec. Doczytaj dokładnie artykuł o TW Karolu to się dowiesz kiedy przejęło go SB. Ale skoro masz wyprany mózg to i tak tego nie zrozumiesz i zapewne jeszcze pochwalisz jego działania. Inni, zapomnieni przez "elyty" działacze ukrywali się latami, a teraz żyją w nędzy. A twój idol podpierd... i jeszcze forsę za to brał. To nie piernicz że miał nóż na gardle. Już wtedy zaprzedawał kolegów. Ale skoro dla ciebie to nic takiego złego, to śmiem twierdzić, że też byłeś kapusiem i donosicielem. Być może tylko osiedlowym, ale zawsze kapuś.

do górnik 6219.01.2016 22:44

obudz sie czlowieku z letargu juz i zacznij myslec !

@ heniek czyli były związkowiec19.01.2016 22:33

Co to za spryciarze co byli związkowcy? Nikt nie rezygnuje z posady związkowca bo to bardzo przyjemne zajęcie. Trochę się pokrzyczy dramatycznym głosem i szmal w gotówce już płynie. Wyrzuceni związkowcy, lub zmuszeni do opuszczenia szeregów, to ci, którzy mocno podpadli i lepiej żeby szybko odeszli zanim wszystko wyjdzie na jaw. Podpadnięci, którzy stracili przepiękną kasę i spokojne życie, są gotowi działać dla każdego. A swoją drogą, współpracować z wywiadem wojskowym nie jest czymś negatywnym. To nie to co współpraca z SB. A sporo takich znajdzie się wśród działaczy. Czasami byli zmuszeni nożem na gardle a czasami mieli propozycje współpracy i obiecanki.

Górnik 6219.01.2016 15:42

A co to za grupka cwaniaków pod nazwa Ruch Narodowy? Co oni mają wspólnego z narodem i którym? Bo przecież nie naszym.

heniek19.01.2016 10:58

Tu macie stronkę komu chcą dać honorowe obywatelstwo. JASNET blokuje ten link to wklejam tu. Poczytajcie https://wzzw.wordpress.com/2015/07/16/%E2%96%A0%E2%96%A0-jerzy-buzek-tw-karol/ 

Pokaż wszystkie opinie (20)