Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 stycznia 2016

Sromotna porażka na Jastorze z Podhalem

Sromotna porażka na Jastorze z Podhalem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie nie potrafią przełamać złej passy. W piątkowym meczu na Jastorze JKH GKS Jastrzębie przegrał z Podhalem Nowy Targ aż 0:5. Podopieczni Roberta Kalabera znajdują się teraz na 4. miejscu w tabeli.

Wydawało się, że mecz z Podhalem będzie obfitował w liczne akcje i emocje. Było jednak inaczej. Obie drużyny grały spokojnie i nie tworzyły spektakularnych akcji. Mimo to, wysiłki zawodników z Podhala przełożyły się na dwa gole w pierwszej tercji - w 8. i 15. minucie.

W drugiej tercji więcej pracy miał David Zabolotny, który niejednokrotnie bronił swoją drużynę przed utratą bramki. Skuteczność nowotarzan była jednak duża i podwyższyli swoje prowadzenie na 4:0 (w 28. i 40. minucie).

Trzecia tercja była już formalnością. Nic nie wskazywało na to, że jastrzębianie zdołają się przełamać. Trener Robert Kalaber postanowił zmienić Zabolotnego na Berggruena. To nie uchroniło jastrzębian przed stratą kolejnej bramki. W 55. minucie krążek do siatki wrzucił Jarmo Jokila. Jastrzębianie oddali w całym meczu 34 strzały. Dobrze jednak spisywał się Ondrej Raszka w bramce Podhala.

JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
0:1 - 07:18 - Joni Haverinen - Krzysztof Zapała, Jarosław Różański
0:2 - 14:07 - Bryan McGregor - Filip Wielkiewicz, Patryk Wronka (5/4)
0:3 - 27:58 - Joni Haverinen - Jarmo Jokila, Jarosław Różański (5/4)
0:4 - 39:14 - Mateusz Michalski - Sebastan Łabuz
0:5 - 54:41 - Jarmo Jokila - Bryan McGregor, Jarosław Różański

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (od 40:01 Berggruen) - Górny, Bigos, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Latál, Vrána, Plichta, Petro, Stantien- Pastryk, Szczurek, Jaworski, Rostkowski, Stasiewicz oraz Matusik.

TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (B. Kapica) - Wojdyła, Haverinen, Różański, Zapała, Jokila - Sulka, Tomasik, Wronka, McGregor, Wielkiewicz - Jaśkiewicz, Łabuz, Tapio, D. Kapica, Michalski oraz Mrugała, Zarotyński, Olchawski, Stypuła.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
s16.01.2016 15:45

dac szanse innym bramkarzom od Dawida