Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 stycznia 2016

Kolizja na Pszczyńskiej. Nie ustąpił pierwszeństwa

Kolizja na Pszczyńskiej. Nie ustąpił pierwszeństwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Stodoły doszło do kolizji. Najprawdopodobniej przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 33-latek, który miał wymusić pierwszeństwo, jednak nie przyjął mandatu.

Zdarzenie miało miejsce 25 stycznia przed godziną 15:00. Według ustaleń policji, 33-letni kierowca skody skręcając w lewo, w ulicę Stodoły, nie ustąpił pierwszeństwa samochodu jadącemu ulicą Pszczyńską. W wyniku zdarzenia ani 33-latek, ani 61-latka kierująca peugeotem nie ucierpieli.

-  Za spowodowanie kolizji, 33-letniemu mieszkańcowi województwa lubelskiego zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu karnego wobec czego policjanci skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
jechałem z tyłu29.01.2016 12:43

widziałem zajście.
peugeot zatrzymał się na chodniku.
kierowca widział skręcającą skodę.
gdy skoda była już na ul. stodoły peugeot ruszył i walnął w tylne nadkole skody.
na tym skrzyżowaniu nie ma wydzielonego pasa do skrętu w lewo dla jadących od strony Dolnego ani dla jadących od str. Pawłowic, a kierujący peugeotem(odniosłem wrażenie) omijał skręcający samochód w ul. grodzką.
moim zdaniem wina po stronie kierującego peugeotem

1626.01.2016 19:58

Do gość: Są plany przez Pochwacie ale kiedy? To nie wiadomo.

Gość26.01.2016 18:07

kiedy łącznik północna pszczyńska obwodnica jastrzębia ?

Kierowca26.01.2016 13:37

Jeśli skręcał w lewo, to musiał ustąpić wszystkim jadącym z naprzeciwka prosto. To podstawowa zasada w ruchu drogowym. Chyba, że pierwszeństwo ma ulica Pszczyńska i skręt w lewo w ulicę Stodoły. Ale tak nie jest.