Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
26 stycznia 2016

Kolizja na Pszczyńskiej. Nie ustąpił pierwszeństwa

Kolizja na Pszczyńskiej. Nie ustąpił pierwszeństwa
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Stodoły doszło do kolizji. Najprawdopodobniej przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 33-latek, który miał wymusić pierwszeństwo, jednak nie przyjął mandatu.

Zdarzenie miało miejsce 25 stycznia przed godziną 15:00. Według ustaleń policji, 33-letni kierowca skody skręcając w lewo, w ulicę Stodoły, nie ustąpił pierwszeństwa samochodu jadącemu ulicą Pszczyńską. W wyniku zdarzenia ani 33-latek, ani 61-latka kierująca peugeotem nie ucierpieli.

-  Za spowodowanie kolizji, 33-letniemu mieszkańcowi województwa lubelskiego zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu karnego wobec czego policjanci skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
jechałem z tyłu29.01.2016 12:43

widziałem zajście.
peugeot zatrzymał się na chodniku.
kierowca widział skręcającą skodę.
gdy skoda była już na ul. stodoły peugeot ruszył i walnął w tylne nadkole skody.
na tym skrzyżowaniu nie ma wydzielonego pasa do skrętu w lewo dla jadących od strony Dolnego ani dla jadących od str. Pawłowic, a kierujący peugeotem(odniosłem wrażenie) omijał skręcający samochód w ul. grodzką.
moim zdaniem wina po stronie kierującego peugeotem

1626.01.2016 19:58

Do gość: Są plany przez Pochwacie ale kiedy? To nie wiadomo.

Gość26.01.2016 18:07

kiedy łącznik północna pszczyńska obwodnica jastrzębia ?

Kierowca26.01.2016 13:37

Jeśli skręcał w lewo, to musiał ustąpić wszystkim jadącym z naprzeciwka prosto. To podstawowa zasada w ruchu drogowym. Chyba, że pierwszeństwo ma ulica Pszczyńska i skręt w lewo w ulicę Stodoły. Ale tak nie jest.