Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
5 lutego 2016

Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku

  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ulica Witczaka nadal jest nieprzejezdna. Przebudowa drogi trwać będzie do października tego roku, jednak część ulicy powinna być odda do użytku już w połowie tego roku. Prace pochłoną to 2,4 mln zł.

Od października 2015 roku trwa przebudowa ulicy Witczaka. Nowy szlak drogi będzie miał szerokość 7 metrów wraz z chodnikami. Na razie trwa przebudowa 380 metrów odcinka od kąpieliska. Na razie wykonano m.in. roboty ziemne, kanalizację deszczową, a pozostało jeszcze wykonanie wjazdów, chodników oraz nałożenie ostatniej warstwy jezdni. Ten odcinek może zostać ukończony już w połowie tego roku.

Najbardziej problematyczne będzie ostatnie 100 metrów znajdujące się najbliżej ulicy 1 Maja. Całość prac nad drogą ma się zakończyć w październiku 2016 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jo18.02.2016 10:13

A co z parkingami przy basenie na ul. Witczaka? W sezonie letnim ciezko tamtedy przejechac, bo po obu stronach ulicy parkuja samochody. A parking przed basenem malutki

ja09.02.2016 12:55

kawałek drogi, cena z kosmosu, czas realizacji 2lata to tylko w Jastrzębiu

Obi08.02.2016 12:03

Te przysłowiowe "trzy grosze"trzeba dołożyć bo przecież to leży w naszej polskiej naturze.Czekam na koniec tej inwestycji tak jak czekałem na halę sportową i myślę że będzie oddana w terminie.Czekam i nie narzekam !

Rols06.02.2016 13:30

To tą drogę jeszcze remontują? wow

um06.02.2016 8:05

a gdzie robotnicy na materiale filmowym? rzecznik mówi o pracach na miejscu a pracowników żadnych... w październiku znowu dowiemy się ze wykonawca nie skończył jeszcze prac i termin odbioru przesunięto

swd dres06.02.2016 8:00

to co nie podjade w czerwcu na basen moim beeemwuu?

HUD05.02.2016 17:02

Odcinek 380 mb drogi, na którym do wykonania jest tylko warstwa ścieralna, wjazdy i chodniki będzie oddawany do połowy roku. Normalnie teleexpress! Wykonawcy to na rękę, ale ciekawe co do powiedzenia ma Inspektor Nadzoru!

Pokaż wszystkie opinie (8)