Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
5 lutego 2016

Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku

  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
  • Część ul. Witczaka powinna być gotowa w połowie roku
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ulica Witczaka nadal jest nieprzejezdna. Przebudowa drogi trwać będzie do października tego roku, jednak część ulicy powinna być odda do użytku już w połowie tego roku. Prace pochłoną to 2,4 mln zł.

Od października 2015 roku trwa przebudowa ulicy Witczaka. Nowy szlak drogi będzie miał szerokość 7 metrów wraz z chodnikami. Na razie trwa przebudowa 380 metrów odcinka od kąpieliska. Na razie wykonano m.in. roboty ziemne, kanalizację deszczową, a pozostało jeszcze wykonanie wjazdów, chodników oraz nałożenie ostatniej warstwy jezdni. Ten odcinek może zostać ukończony już w połowie tego roku.

Najbardziej problematyczne będzie ostatnie 100 metrów znajdujące się najbliżej ulicy 1 Maja. Całość prac nad drogą ma się zakończyć w październiku 2016 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Jo18.02.2016 10:13

A co z parkingami przy basenie na ul. Witczaka? W sezonie letnim ciezko tamtedy przejechac, bo po obu stronach ulicy parkuja samochody. A parking przed basenem malutki

ja09.02.2016 12:55

kawałek drogi, cena z kosmosu, czas realizacji 2lata to tylko w Jastrzębiu

Obi08.02.2016 12:03

Te przysłowiowe "trzy grosze"trzeba dołożyć bo przecież to leży w naszej polskiej naturze.Czekam na koniec tej inwestycji tak jak czekałem na halę sportową i myślę że będzie oddana w terminie.Czekam i nie narzekam !

Rols06.02.2016 13:30

To tą drogę jeszcze remontują? wow

um06.02.2016 8:05

a gdzie robotnicy na materiale filmowym? rzecznik mówi o pracach na miejscu a pracowników żadnych... w październiku znowu dowiemy się ze wykonawca nie skończył jeszcze prac i termin odbioru przesunięto

swd dres06.02.2016 8:00

to co nie podjade w czerwcu na basen moim beeemwuu?

HUD05.02.2016 17:02

Odcinek 380 mb drogi, na którym do wykonania jest tylko warstwa ścieralna, wjazdy i chodniki będzie oddawany do połowy roku. Normalnie teleexpress! Wykonawcy to na rękę, ale ciekawe co do powiedzenia ma Inspektor Nadzoru!

Pokaż wszystkie opinie (8)