Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 marca 2016

"O mieście bez politykowania" z seniorami

"O mieście bez politykowania" z seniorami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

7 marca w Urzędzie Miasta odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "O mieście bez politykowania". Tym razem tematem spotkania będą sprawy seniorów. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców.

Poniedziałkowe spotkanie będzie poświęcone polityce senioralnej w mieście. Seniorzy będą mogli zapoznać się m.in. ze szczegółami programu "Aktywni 60+" oraz kartę seniora. Na spotkaniu obecna będzie Krystyna Jurewicz, społeczny doradca ds. Polityki Senioralnej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 7 marca, o godzinie 17.00 w sali 129A Urzędu Miasta.

- Z upływem lat przybywa osób starszych, dysponujących dużą ilością wolnego czasu i chcących ten czas spożytkować w sposób aktywny i pomysłowy. Musimy jednak uwzględnić wszelkie obszary i kierunki wsparcia, które to umożliwią, wpłyną na poprawę jakości i poziomu życia starszych jastrzębian. Stąd przygotowywany Program „Aktywni 60+” i karta seniora, która została ostatnio wprowadzona - mówi prezydent miasta Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Pytacz03.03.2016 7:39

Pytam kto ustalił nową opłatę śmieciową?