Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 marca 2016

Pożar kontenera na ul. 1000-lecia. Podpalenie?

Pożar kontenera na ul. 1000-lecia. Podpalenie?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek w nocy na ulicy Tysiąclecia strażacy musieli interweniować przy pożarze kontenera na surowce wtórne. Ogień strawił jeden kontener. Być może ktoś podpalił znajdujące się tam śmieci.

Zdarzenie miało miejsce 11 marca około kilkanaście minut przed godziną 1:00. Ogień pojawił się w jednym z kontenerów do segregowania śmieci. Strażakom udało się ugasić pożar i dzięki temu nie doszło do zapalenia się kolejnych kontenerów. Straty oszacowano na około 1000 zł.

- Najprawdopodobniej ktoś podpalił kontener lub było to zaprószenie, na przykład od papierosa - mówi Mirosław Juraszczyk z jastrzębskiej straży pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zana11.03.2016 16:16

Przygłupów nie brakuje nigdzie! Chętnie go dorwiemy i wybijemy a nawet urwiemy.