Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
29 marca 2016

Po świętach policja kontroluje trzeźwość

Po świętach policja kontroluje trzeźwość
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 29 marca, policjanci ruszyli w teren by badać trzeźwość kierowców po świętach. Akcja sprawdzania trzeźwości jest prowadzona od godziny 5:00 do 13:00.

- Policyjne patrole kontrolują stan trzeźwości w całym województwie. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w całej Polsce policjanci zatrzymali aż 818 nietrzeźwych kierowców. W tym czasie doszło również do 177 wypadków drogowych, w wyniku których 243 osób zostało rannych, a 26 osób zginęło.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość30.03.2016 15:07

Jeżeli komuś ukradli lusterko samochodowe, bo zapytajcie o Bodzia z Wielkopolskiej.

Trzeźwy30.03.2016 12:21

29.03 we wtorek przejechałem pół Polski, Dęblin, radom, kielce, zawiercie do granicy RP i ani jednej kontroli! Tylko jeden znudzony radiowóz, To ciekawe gdzie były te patrole.