Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 marca 2016

Po świętach policja kontroluje trzeźwość

Po świętach policja kontroluje trzeźwość
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 29 marca, policjanci ruszyli w teren by badać trzeźwość kierowców po świętach. Akcja sprawdzania trzeźwości jest prowadzona od godziny 5:00 do 13:00.

- Policyjne patrole kontrolują stan trzeźwości w całym województwie. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu - informuje policja.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w całej Polsce policjanci zatrzymali aż 818 nietrzeźwych kierowców. W tym czasie doszło również do 177 wypadków drogowych, w wyniku których 243 osób zostało rannych, a 26 osób zginęło.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość30.03.2016 15:07

Jeżeli komuś ukradli lusterko samochodowe, bo zapytajcie o Bodzia z Wielkopolskiej.

Trzeźwy30.03.2016 12:21

29.03 we wtorek przejechałem pół Polski, Dęblin, radom, kielce, zawiercie do granicy RP i ani jednej kontroli! Tylko jeden znudzony radiowóz, To ciekawe gdzie były te patrole.