Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 kwietnia 2016

Dwa razy napadł na ten sam salon gier

Dwa razy napadł na ten sam salon gier
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

42-latek może trafić do więzienia po tym jak skradł z kilkaset złotych z salon gier. Okazało się, że kilka miesięcy wcześniej okradł ten sam lokal. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, w salonie gier na ulicy Arki Bożka. Do lokalu wszedł mężczyzna, który pod groźbą pozbawienia życia zażądał wydania gotówki. Pracownik wydał 42-latkowi 600 złotych.

- Zajmujący się sprawą jastrzębscy kryminalni ustalili, że za napadem stoi 42-latek. Jak się okazało, mężczyzna ma już na swoim koncie podobne przestępstwa. Pod koniec minionego roku jastrzębianin napadł na ten sam salon gier. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - informuje policja.

42-latek skradzione pieniądze wydał na alkohol. Mężczyzna trafi do aresztu gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Grozi mu kara nawet 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Krzyś10.04.2016 3:06

Rząd szuka pieniędzy - dlaczego nie zainteresuje się salonami gier ? Woli wlepiać dziadką mandaty za wyprowadzanie Yorka bez kagańca ?

olaf09.04.2016 22:42

Nie kolego każdy tam od zawsze pracował za 5 zł na godzine nikt nie sprawdza umowy a jeśli przychodzi celna dany pracownik jest na zastępstwie i kasa się kręci !

ala09.04.2016 17:28

czy kto s sprawdzał legalność zatrudnienia w tych salonach gier ?

glen08.04.2016 7:54

dokladnie to on

marian07.04.2016 16:55

Czyżby S.M. pseudo "R".