Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 kwietnia 2016

Dwa razy napadł na ten sam salon gier

Dwa razy napadł na ten sam salon gier
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

42-latek może trafić do więzienia po tym jak skradł z kilkaset złotych z salon gier. Okazało się, że kilka miesięcy wcześniej okradł ten sam lokal. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, w salonie gier na ulicy Arki Bożka. Do lokalu wszedł mężczyzna, który pod groźbą pozbawienia życia zażądał wydania gotówki. Pracownik wydał 42-latkowi 600 złotych.

- Zajmujący się sprawą jastrzębscy kryminalni ustalili, że za napadem stoi 42-latek. Jak się okazało, mężczyzna ma już na swoim koncie podobne przestępstwa. Pod koniec minionego roku jastrzębianin napadł na ten sam salon gier. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - informuje policja.

42-latek skradzione pieniądze wydał na alkohol. Mężczyzna trafi do aresztu gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Grozi mu kara nawet 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Krzyś10.04.2016 3:06

Rząd szuka pieniędzy - dlaczego nie zainteresuje się salonami gier ? Woli wlepiać dziadką mandaty za wyprowadzanie Yorka bez kagańca ?

olaf09.04.2016 22:42

Nie kolego każdy tam od zawsze pracował za 5 zł na godzine nikt nie sprawdza umowy a jeśli przychodzi celna dany pracownik jest na zastępstwie i kasa się kręci !

ala09.04.2016 17:28

czy kto s sprawdzał legalność zatrudnienia w tych salonach gier ?

glen08.04.2016 7:54

dokladnie to on

marian07.04.2016 16:55

Czyżby S.M. pseudo "R".