Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
10 maja 2016

Uprawiał marihuanę w swoim pokoju

Uprawiał marihuanę w swoim pokoju
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-latek z Jastrzębia został zatrzymany w związku z uprawą konopi indyjskich w swoim mieszkaniu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozą mu 3 lata więzienia.

Jastrzębianin wpadł w ręce policjantów w poniedziałek rano. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono dwie rośliny konopi indyjskich oraz sprzęt służący do uprawy marihuany.

- Stróże prawa zabezpieczyli blisko 90 gramów suszu marihuany. Młody jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Artór13.05.2016 12:11

Ale to dobrze, że w swoim pokoju uprawiał a nie w cudzym.

CHWDP11.05.2016 17:45

Faktycznie policja odniosła sukces, zamiast łapać prawdziwych przestępców, złodziei w białych kołnierzykach uganiają się za woreczkiem zioła - żałosne, widać policjanci są za mało inteligentni, aby wykryć prawdziwe afery, albo są tak skorumpowani, że wolą udupić zwykłego obywatela za byle co, powołując się na archaiczne prawo - średniowiecze mentalne.

Czesio11.05.2016 11:08

Mógł zamiast marychy uprawiać ... sex (-:

Gość10.05.2016 21:16

Średniowiecze to używanie ogłupiaczy.

Kajo10.05.2016 14:30

Ale *****! Taki sam jak ten "anonymus". Ani w nim rozumu ani rozsądku. Ot, takie małe żyjątko.
p.s. Do anonymus: Spotykamy się często, więc wiem co mówię.

anonymus10.05.2016 13:44

wow.... 90gramow... dwie rosliny... xD made in poland xD gratuluje sukcesow jastrzebskiej policji! badzcie z siebie dumni.... -.- sredniowiecze...