Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
10 maja 2016

Uprawiał marihuanę w swoim pokoju

Uprawiał marihuanę w swoim pokoju
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-latek z Jastrzębia został zatrzymany w związku z uprawą konopi indyjskich w swoim mieszkaniu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozą mu 3 lata więzienia.

Jastrzębianin wpadł w ręce policjantów w poniedziałek rano. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono dwie rośliny konopi indyjskich oraz sprzęt służący do uprawy marihuany.

- Stróże prawa zabezpieczyli blisko 90 gramów suszu marihuany. Młody jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Artór13.05.2016 12:11

Ale to dobrze, że w swoim pokoju uprawiał a nie w cudzym.

CHWDP11.05.2016 17:45

Faktycznie policja odniosła sukces, zamiast łapać prawdziwych przestępców, złodziei w białych kołnierzykach uganiają się za woreczkiem zioła - żałosne, widać policjanci są za mało inteligentni, aby wykryć prawdziwe afery, albo są tak skorumpowani, że wolą udupić zwykłego obywatela za byle co, powołując się na archaiczne prawo - średniowiecze mentalne.

Czesio11.05.2016 11:08

Mógł zamiast marychy uprawiać ... sex (-:

Gość10.05.2016 21:16

Średniowiecze to używanie ogłupiaczy.

Kajo10.05.2016 14:30

Ale *****! Taki sam jak ten "anonymus". Ani w nim rozumu ani rozsądku. Ot, takie małe żyjątko.
p.s. Do anonymus: Spotykamy się często, więc wiem co mówię.

anonymus10.05.2016 13:44

wow.... 90gramow... dwie rosliny... xD made in poland xD gratuluje sukcesow jastrzebskiej policji! badzcie z siebie dumni.... -.- sredniowiecze...