Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
Queens Chicken
19 maja 2016

Ulica Witczaka będzie zamknięta przez dwa dni

Ulica Witczaka będzie zamknięta przez dwa dni
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

24 i 25 maja ulica Witczaka na odcinku od budynku TBS do kąpieliska Zdrój będzie zamknięta. W tym czasie wjazd i wyjazd z parkingu przy Parku Zdrojowym będzie niemożliwy.

Na odcinku od kąpieliska Zdrój w kierunku ul. 1 Maja położono już dwie warstwy asfaltu. Teraz na kolejnych 100 metrach wykonywane będą te same prace. Następnie na cały odcinek zostanie położona warstwa ścieralna nawierzchni.

- W związku z tym dojechać będzie można wyłącznie od ul. 1 Maja do budynków JTBS „Daszek”. Po zakończeniu prac odcinek ten będzie dopuszczony do ruchu - informuje urząd miasta.

Do wykonania zostanie jeszcze 100-metrowy odcinek od budynków mieszkalno-usługowych do skrzyżowania z ul. 1 Maja. Roboty obejmą pełną wymianę konstrukcji, podbudowę, oświetlenie, kanalizację i położenie asfaltu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
koks31.05.2016 1:31

Janecki wróć

.29.05.2016 23:03

I dobrze, ze zamykają, rowery se kupcie, przynajmniej smrodu będzie mniej/.

Gość28.05.2016 14:42

To przypomnę że mostek , bo inaczej go nie da się nazwać , który jest na ul. Cieszyńskiej w stronę Ruptawy robiono 9 Miesięcy !!! to było mistrzostwo świata . To co się dziwić że 300 metrów bo chyba więcej nie ma drogi robią rok .

Gość25.05.2016 16:15

Remont, budowa nowego mostu w Rybniku zaplanowana jest na dwa miesiące. W Jastrzębiu kawałek drogi ponad rok!! Tego nie da się komentować.