Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
19 maja 2016

Ulica Witczaka będzie zamknięta przez dwa dni

Ulica Witczaka będzie zamknięta przez dwa dni
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

24 i 25 maja ulica Witczaka na odcinku od budynku TBS do kąpieliska Zdrój będzie zamknięta. W tym czasie wjazd i wyjazd z parkingu przy Parku Zdrojowym będzie niemożliwy.

Na odcinku od kąpieliska Zdrój w kierunku ul. 1 Maja położono już dwie warstwy asfaltu. Teraz na kolejnych 100 metrach wykonywane będą te same prace. Następnie na cały odcinek zostanie położona warstwa ścieralna nawierzchni.

- W związku z tym dojechać będzie można wyłącznie od ul. 1 Maja do budynków JTBS „Daszek”. Po zakończeniu prac odcinek ten będzie dopuszczony do ruchu - informuje urząd miasta.

Do wykonania zostanie jeszcze 100-metrowy odcinek od budynków mieszkalno-usługowych do skrzyżowania z ul. 1 Maja. Roboty obejmą pełną wymianę konstrukcji, podbudowę, oświetlenie, kanalizację i położenie asfaltu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
koks31.05.2016 1:31

Janecki wróć

.29.05.2016 23:03

I dobrze, ze zamykają, rowery se kupcie, przynajmniej smrodu będzie mniej/.

Gość28.05.2016 14:42

To przypomnę że mostek , bo inaczej go nie da się nazwać , który jest na ul. Cieszyńskiej w stronę Ruptawy robiono 9 Miesięcy !!! to było mistrzostwo świata . To co się dziwić że 300 metrów bo chyba więcej nie ma drogi robią rok .

Gość25.05.2016 16:15

Remont, budowa nowego mostu w Rybniku zaplanowana jest na dwa miesiące. W Jastrzębiu kawałek drogi ponad rok!! Tego nie da się komentować.