Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 maja 2016

Od 6 czerwca kolejny odcinek Witczaka zamknięty

Od 6 czerwca kolejny odcinek Witczaka zamknięty
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nadal trwa przebudowa ulicy Witczaka. Od 6 czerwca zostanie zamknięty kolejny odcinek ulicy. Dojazd do Parku będzie możliwy przez ul. Wodzisławską.

Zamknięty zostanie 100-metrowy odcinek od skrzyżowania ul. 1 Maja do budynków mieszkalno-usługowych przy Parku. Dojazd do kąpieliska, Parku Zdrojowego i budynków będzie możliwy od ulicy Wodzisławskiej - fragment ul. Witczaka już niedługo zostanie otwarty. Prace przy nim już się kończą.

- Do wykonania pozostanie jeszcze 100-metrowy odcinek od budynków mieszkalno-usługowych do skrzyżowania z ul. 1 Maja. Roboty obejmą pełną wymianę konstrukcji, podbudowę, oświetlenie, kanalizację i położenie asfaltu - informuje urząd miasta.

Pracę przy budowie miały zakończyć się w październiku, ale idą na tyle dobrze, że istnieje szansa szybszego ukończenia inwestycji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec01.06.2016 6:37

Wytrzymamy te niedogodności ale za to będzie pięknie w Zdroju