Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
23 czerwca 2016

Orkiestra z Jastrzębia z sukcesami na festiwalu

Orkiestra z Jastrzębia z sukcesami na festiwalu

19 czerwca w Tworkowie odbył się IV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych Gminy Krzyżanowice. W festiwalu wzięły udział orkiestry z Czech, Rumunii i Polski, w tym Parafialna Orkiestra Dęta NSPJ z Jastrzębia-Zdroju.

Orkiestra z naszego miasta zdobyła I miejsce na festiwalu oraz wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór obowiązkowy. Dodatkowym wyróżnieniem został również uhonorowany Daniel Żebrok za wykonanie partii solowej na puzonie.

Za dwa tygodnie Parafialna Orkiestra Dęta NSPJ udaje się na wyjazd za granicę, na 24. Uckermärkische Blasmusiktage w Angermünde (Niemcy), a 24 czerwca o godz. 17:00 orkiestrę będzie można posłuchać w Kościele Parafii NSPJ w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie się działo - program 27. finału WOŚP Jastrzębie Będzie się działo - program 27. finału WOŚP Jastrzębie

WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza? WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
.23.06.2016 22:22

to wręcz niesamowite