Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 września 2016

Chcesz mieć wpływ na wygląd miasta? Zaprojektuj meble miejskie

Chcesz mieć wpływ na wygląd miasta? Zaprojektuj meble miejskie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nasze miasto wkrótce rozpocznie konkurs na zaprojektowanie mebli miejskich. Potencjalni uczestnicy będą musieli zaprojektować m.in. ławki, kosze na śmieci czy wiaty autobusowe. Zgłosić się może każdy kto potrafi projektować formy przestrzenne.

- Konkurs adresowany jest zarówno do profesjonalistów, tj. architektów, projektantów, grafików, pracowni architektonicznych i projektowych, a także do studentów wspomnianych kierunków oraz innych osób posiadających umiejętność projektowania form przestrzennych - informuje urząd miasta.

Do zaprojektowania będą: ławka bez oparcia, z oparcie i krzesło uliczne, kosz na śmieci, stojak na rowery, donica, słupek wygradzający, barierka dla pieszych, osłona drzewa, wiata przystankowa modułowa, wiata rowerowa modułowa, kiosk, słup ogłoszeniowy, tablica informacyjna, lampa uliczna.

Konkurs rozpocznie się 15 września i potrwa do 1 grudnia. Osoby, które nadeślą najlepsze prace będą mogły liczyć na wynagrodzenie finansowe - 7000 zł za pierwsze miejsce, 4000 zł za drugie i 2000 zł za trzecie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto w oku "Wielkiego Brata" Miasto w oku "Wielkiego Brata"

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość19.09.2016 8:25

skoro za dwie wiaty zbite z desek dla rowerzystów zapłacili 30 000 to ciekawe ile zapłacą za jakieś wymyślne mebelki? Miliony? Ale spoko, prawda jest taka, że nic nie zapłacą, obrazkami nasze miasteczko stoi. Ile tego już nie pokazywano, prawie nic nie zrealizowano oczywiście.
OWN to jest chyba rekordzistą jak chodzi o obrazki. Co chwilę inne, raz wymyślne, drogie, za Janeckiego, z pewną nawet dobrą wizją, ostatnio już tańsze, byle jakie, ale coś się dzieje, nie? obrazek o tym świadczy, hehe

Gość16.09.2016 22:32

Marnowanie pieniędzy!!! same nagrody to 13 tysięcy a jak jeszcze zaczną realizować pomysły to pójdzie kupa forsy na nowe ławki , kosze itd...a póżniej będą dewastowane . Pani Prezydent są ważniejsze sprawy i proszę przeznaczyć pieniądze na inny cel .

Gość15.09.2016 7:45

Nowe ławki dla pijaczków i ćpunów, bo oni je głównie okupują.

poldek 14.09.2016 14:33

Sprzątaniem psich g...powinni się zająć własciciele piesków ale się nie zajmują Zauważyłem że jak nigdy dotąd dziurawe drogi a tym bardziej chodniki są remontowane Wystarczy wsiąść na rower i przejechać się po Jastrzębiu bo widać gołym okiem że w każdej dzielnicy prace trwają a nie siedzieć przed telewizorem i d..ę płaszczyć.Hej!

aneta14.09.2016 13:41

podobno regulamin konkursu jest na BIPie, ale jakoś go dojrzeć nie sposób

Gość14.09.2016 7:49

Może lepiej posprzątać psie g..., naprawić dziurawe drogi i chodniki, zagospodarować pustostany w centrum?