Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
20 września 2016

Wandal demolujący samochody sam zgłosił się na policję

Wandal demolujący samochody sam zgłosił się na policję
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

18-latek sam zgłosił się na policję po tym jak zdemolował samochody zaparkowane przed blokiem. Straty oszacowano na około 4000 złotych. Młodemu mężczyźnie grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na osiedlu Zofiówka. Policjanci otrzymali sygnał od mieszkańca, który widział młodych mężczyzn demolujących zaparkowane przez blokiem samochody. Policjanci szybko zatrzymali dwóch nastolatków - 17-latka i 18-latka. Obaj mieli w organizmie ponad promil alkoholu. Jednak chwilę po ich zatrzymaniu na komendę zgłosił się ich 18-letni kolega, który przyznał się, że to on, a nie jego koledzy demolował samochody.

- Sprawca przyznał, że kopał w boczne lusterka pojazdów. Straty oszacowano na prawie 4 tysiące złotych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość22.09.2016 8:27

Gdyby się nie zgłosił, to policja nigdy by go nie namierzyła. Musiał wkurzyć mundurowych, bo teraz będą musieli wypełniać papiery, a tak sprawę by się umorzyło z powodu niewykrycia sprawcy.

Popierak22.09.2016 4:41

opieram Twoje poglady KK

do KK21.09.2016 19:15

Słusznie prawisz. Czy prawo nie powinno iść w tym kierunku? Powinno, ale władza woli ustanawiać swoje, niesprawiedliwe prawa.

KK21.09.2016 10:07

Po co go karać jakimś mitycznym więzieniem. Powinno się go zmusić do zapłacenia od zaraz odszkodowania wszystkim, którzy ponieśli straty plus zwrot kosztów za straty moralnie. W sumie około 8 tysięcy złotych. Jeśli nie ma pieniędzy, należy wymusić na nim wzięcie kredytu z takiej złodziejskiej firmy udzielających kredytów jak Provident, czy innej podobnej. Takie firmy mają dosadne sposoby na odzyskanie kredytu z ogromna nawiązką. Poszkodowani nie mogą czekać i walczyć o swoje. Dziś samochód to niezbędna pomoc w pracy.