Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
18 października 2016

Wykorzystał okazję i okradł 40-latka

Wykorzystał okazję i okradł 40-latka
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali 47-letniego złodzieja, który kilka dni temu okradł mężczyznę z dokumentów, telefonu i pieniędzy. Złodziej wpadł chwilę po kradzieży, gdy pił piwo w barze.

Kradzież miała miejsce na ulicy Wielkopolskiej. Złodziej wykorzystał okazję i skradł torbę, znajdującą się na siedzeniu samochodu podczas jego rozładunku. Straty okazały się całkiem duże, bo w torbie znajdowały się dokumenty, smartfon, karty płatnicze oraz 2000 złotych w gotówce.

-  Kilka godzin później stróże prawa namierzyli złodzieja. Wpadł chwilę po tym, jak w jednym ze sklepów spożywczych próbował zapłacić kartą, którą zablokował właściciel. Policjanci zatrzymali go w pobliskim barze, kiedy wraz z kolegą pił piwo - informuje policja.

Przy złodzieju znaleziono również markową odzież kupioną za ukradzioną gotówkę. Mężczyzna trafił już do aresztu. Przyznał się do przestępstwa. Teraz według prawa grozi mu kara 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Lidka19.10.2016 16:44

Takiemu powinno się połamać ręce i na tym nie poprzestać. Każdy kto widzi podobne przestępstwo powinien doprowadzić do samosądu. Prawo nie daje sobie rady. Ten złodziej szybko wyjdzie z więzienia i dalej będzie rozwijał swe przestępcze kradzieże. Poszkodowany nie odzyska wydanych pieniędzy. Wiem, że w Jastrzębiu działa grupa reżyserująca podpuchy. Widziałam jak w jednej z piwiarni jeden udawał pijanego z portfelem na wierzchu. Złodziej dostał niezłe baty z zakazem udania się do lekarza.