Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
26 października 2016

W mieście zakończyły się kolejne remonty chodników

W mieście zakończyły się kolejne remonty chodników
fot. UM Jastrzębie

Już gotowe są kolejne chodniki. W ostatnim czasie miasto remontowało kilkanaście traktów pieszych. Niedawno oddano do użytku dziewięć chodników, a teraz przyszła kolej na kolejne trzy.

Zakończyły się remonty chodników przy ulicy Warmińskiej i na osiedlu 1000-lecia. Prace objęły wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej oraz ułożenie krawężników i obrzeży. Remont przeszedł również chodnik przy ulicy Pszczyńskiej, gdzie wymieniono podbudowę i ułożono nowe kostki.

W ramach jesiennych remontów odnowiono również parking przy Szkole Podstawowej nr 19. Wcześniej wykonano również parking na osiedlu Bogoczowiec.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość06.11.2016 9:09

Pani prezydent jest konkretna. Mówi, planuje i robi. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, który planował, mówił i nie robił. Marian Nie da się Janecki nie wracaj już do urzędu. Ucz historii i odejdź z polityki.

Gość03.11.2016 9:11

A ile tych przejść do sklepu? Toż te zieleńce zadeptane przez tych co idą jak im się podoba czyli wszędzie tam gdzie nie powinni

emeryt28.10.2016 2:56

Remonty chodników,tak dobra rzecz,jest tu pewne ale co do wykończenia nie chodnika a trawnika obok chodnika.Jak dojść do sklepu przez tą kupę błota jakie nakładli zamiast zrobić w tym miejscu przejście to trzeba czekać aż ludziska wydepczą ,,asfaltowe" przejście i za rok co z tego trawnika? Znów kłania się myślenie zleceniodawców.

Gość27.10.2016 8:45

Nawet na zdjęciu widać, że chodnik jest krzywy.