Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 października 2016

W mieście zakończyły się kolejne remonty chodników

W mieście zakończyły się kolejne remonty chodników
fot. UM Jastrzębie

Już gotowe są kolejne chodniki. W ostatnim czasie miasto remontowało kilkanaście traktów pieszych. Niedawno oddano do użytku dziewięć chodników, a teraz przyszła kolej na kolejne trzy.

Zakończyły się remonty chodników przy ulicy Warmińskiej i na osiedlu 1000-lecia. Prace objęły wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej oraz ułożenie krawężników i obrzeży. Remont przeszedł również chodnik przy ulicy Pszczyńskiej, gdzie wymieniono podbudowę i ułożono nowe kostki.

W ramach jesiennych remontów odnowiono również parking przy Szkole Podstawowej nr 19. Wcześniej wykonano również parking na osiedlu Bogoczowiec.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość06.11.2016 9:09

Pani prezydent jest konkretna. Mówi, planuje i robi. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, który planował, mówił i nie robił. Marian Nie da się Janecki nie wracaj już do urzędu. Ucz historii i odejdź z polityki.

Gość03.11.2016 9:11

A ile tych przejść do sklepu? Toż te zieleńce zadeptane przez tych co idą jak im się podoba czyli wszędzie tam gdzie nie powinni

emeryt28.10.2016 2:56

Remonty chodników,tak dobra rzecz,jest tu pewne ale co do wykończenia nie chodnika a trawnika obok chodnika.Jak dojść do sklepu przez tą kupę błota jakie nakładli zamiast zrobić w tym miejscu przejście to trzeba czekać aż ludziska wydepczą ,,asfaltowe" przejście i za rok co z tego trawnika? Znów kłania się myślenie zleceniodawców.

Gość27.10.2016 8:45

Nawet na zdjęciu widać, że chodnik jest krzywy.