Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
7 listopada 2016

Pobity za dług. Ma do spłacenia odsetki - 14 tys. zł

Pobity za dług. Ma do spłacenia odsetki - 14 tys. zł
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

Na ulicy Broniewskiego został pobity mężczyzna. Twierdzi, że to zemsta za opóźnienie w spłaceniu długu. Mówi, że zostały mu jeszcze odsetki w wysokości kilkunastu tysięcy złotych.  Policja sprawdza, czy takie wydarzenie w ogóle miało miejsce. 

W czwartek, 3 listopada, ok. godz. 17.30, dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu. 34-letni jastrzębianin twierdził, że został napadnięty przy klatce jednego z bloków, znajdującego się przy ulicy Broniewskiego. Wyjaśniał, że to zemsta za to, że ociągał się ze spłatą pożyczki w wysokości 200 zł. Jak informują mundurowi jastrzębianin powiedział, że zostały mu jeszcze do uregulowania odsetki na sumę 14 tys. zł.

 - Policjanci podjęli czynności, aby zweryfikować przebieg wydarzeń podany przez mieszkańca - mówi mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy jastrzębskiej policji. Dodaje, że w chwili zgłoszenia mężczyzna miał widoczne obrażenia na twarzy, rozcięcia itp. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
marek09.11.2016 12:40

ja bym pozyczal i wyjechal do ameryki na stale

klocek07.11.2016 21:50

Cwani w grupie niech wpadają do mnie ja im wystawie albo wstawię albo FAK VAT albo ząbki oczywiście tym degeneruchą za 200 zł 14 000 buhehe niezłe jaja

Karolina07.11.2016 12:17

A policja woli wystawić mandat za spaloną żarówkę niż zabrać się do roboty i wsadzić za kraty takich bandziorów ! Ciekawe czy 19% odprowadzają za odsetki naszemu państwu ?Dowalić z poł miliona kary za takie praktyki

jasiu07.11.2016 11:48

a gość z chwilówek z 11 listopada na jaki procent pożycza?

misia07.11.2016 11:28

chętnie bym pożyczył 200 zł i oddał bym 200 zł a jak by przyszli to by zobaczyli. po 2 jest podobno taki gość na katowickiej co pożycza na duzy % . pieniądze idzie zarobić i pożyczyć od banku