Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 listopada 2016

Pobity za dług. Ma do spłacenia odsetki - 14 tys. zł

Pobity za dług. Ma do spłacenia odsetki - 14 tys. zł
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

Na ulicy Broniewskiego został pobity mężczyzna. Twierdzi, że to zemsta za opóźnienie w spłaceniu długu. Mówi, że zostały mu jeszcze odsetki w wysokości kilkunastu tysięcy złotych.  Policja sprawdza, czy takie wydarzenie w ogóle miało miejsce. 

W czwartek, 3 listopada, ok. godz. 17.30, dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu. 34-letni jastrzębianin twierdził, że został napadnięty przy klatce jednego z bloków, znajdującego się przy ulicy Broniewskiego. Wyjaśniał, że to zemsta za to, że ociągał się ze spłatą pożyczki w wysokości 200 zł. Jak informują mundurowi jastrzębianin powiedział, że zostały mu jeszcze do uregulowania odsetki na sumę 14 tys. zł.

 - Policjanci podjęli czynności, aby zweryfikować przebieg wydarzeń podany przez mieszkańca - mówi mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy jastrzębskiej policji. Dodaje, że w chwili zgłoszenia mężczyzna miał widoczne obrażenia na twarzy, rozcięcia itp. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
marek09.11.2016 12:40

ja bym pozyczal i wyjechal do ameryki na stale

klocek07.11.2016 21:50

Cwani w grupie niech wpadają do mnie ja im wystawie albo wstawię albo FAK VAT albo ząbki oczywiście tym degeneruchą za 200 zł 14 000 buhehe niezłe jaja

Karolina07.11.2016 12:17

A policja woli wystawić mandat za spaloną żarówkę niż zabrać się do roboty i wsadzić za kraty takich bandziorów ! Ciekawe czy 19% odprowadzają za odsetki naszemu państwu ?Dowalić z poł miliona kary za takie praktyki

jasiu07.11.2016 11:48

a gość z chwilówek z 11 listopada na jaki procent pożycza?

misia07.11.2016 11:28

chętnie bym pożyczył 200 zł i oddał bym 200 zł a jak by przyszli to by zobaczyli. po 2 jest podobno taki gość na katowickiej co pożycza na duzy % . pieniądze idzie zarobić i pożyczyć od banku