Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 listopada 2016

Odbył się Festiwal Sportów i Sztuk Walk

  • Odbył się Festiwal Sportów i Sztuk Walk
  • Odbył się Festiwal Sportów i Sztuk Walk
  • Odbył się Festiwal Sportów i Sztuk Walk
Więcej zdjęć:
fot. Magdalena Pękowska

Sporty i sztuki walk królowały w czwartek, 10 listopada, w hali widowiskowo-sportowej. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności i nie zabrakło chętnych do przyjrzenia się, jak potrafią walczyć prawdziwi mistrzowie. 

Przedsięwzięcie miało na celu pokazanie mieszkańcom, szczególnie ludziom młodym, w jaki sposób można ciekawie spędzać wolny czas. Wszystko odbyło się ramach projektu „Judo, forma profilaktyki alkoholowej wśród dzieci i młodzieży Miasta Jastrzębie-Zdrój”. W festiwalu wzięły udział kluby sportowe reprezentujące judo, aikido, karate. Można było usłyszeć muzykę w wykonaniu grupy Perkusyjna Banda, pod przewodnictwem Karola Niezgody oraz Pawła Świderskiego. Zaprezentował się również Straż Miejska oraz Policja. A zadanie zostało sfinansowane ze środków budżetowych miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Jastrzębianin mistrzem Europy w karate  Jastrzębianin mistrzem Europy w karate

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
gosc 18.11.2016 18:35

to normalne, tu zawsze dowiadujesz sie po fakcie, ale na pocieszenie powiem ci ze nie masz czego zalowac...

Jastrzębianin18.11.2016 15:35

szkoda, że impreza nie była szerzej rozreklamowana na mieście bo chętnie sam bym poszedł, a tak czytam o tym wydarzeniu dopiero po fakcie :(

gosc14.11.2016 13:20

bylem, widzialem, zawiodlem sie, bardzo fajnie ze takie cos sie odbywa ale z roku na rok jest coraz gorzej... i wymiencie tego prowadzacego bo jest strasznie dretwy