Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 listopada 2016

18-latka chciała ze sobą skończyć i podcięła sobie żyły

18-latka chciała ze sobą skończyć i podcięła sobie żyły
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejna próba samobójcza w naszym mieście. 18-latka chciała pożegnać się życiem podcinając sobie żyły. Zespół ratownictwa medycznego udzielił jej pomocy tym samym zapobiegł tragedii. 

18-latkę z zakrwawionymi rękami w klatce jednego z bloków zauważył mieszkaniec, którzy natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Jak się później okazało dziewczyna usiłowała popełnić samobójstwo.

- Zdarzenie miało miejsce na ul. Pszczyńskiej, kilka dni temu, przed godziną 21:00. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udał się patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego, który odwiózł poszkodowaną do szpitala. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość? Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Obserwator19.11.2016 9:43

ten adres mówi wszystko

Gość16.11.2016 11:00

wyjdzie na ludzi, może była nieszczęśliwie zakochana, w tym wieku ludzie są bardziej emocjonalni niż później, a dla policji jeszcze raz brawa, że o tym informują świat, szkoda tylko, że jakiegoś "selfie" nie dołączyli z tymi rozbabranymi żyłami, chociaż mam nadzieję, ze sobie na pamiątkę zrobili takie zdjęcia (dla siebie, dla rodziny i sąsiadowi, zeby pokazać, bo to zwykle dość efektownie wygląda, taka rozbabrana ręka z rozciętą skórą).

...16.11.2016 9:27

No tak...taka 18latka pewnie ma takie problemy w zyciu jak szkoła i źli rodzice ze aż musiała sie ciąć...bo tyle juz w zyciu przeżyła...tak to jest sarkazm...szkoda ze ja uratowali skoro jest tak głupia

lol16.11.2016 8:06

Ładna chociaż czy miała czarne długie kręcone zęby ?

Do Gość Dziś o 11:1915.11.2016 22:03

Spróbuj jeszcze raz. Zasługujesz na to, żeby dopiąć celu

gosc Gość Dziś o 11:1915.11.2016 14:44

za drugim razem powinni cie juz nie zszywac za ten glupi komentarz

Gość15.11.2016 13:48

aha, wiem po co to rozgłaszają, bo pewnie patrolowcy pierwszy raz rozbabraną rękę zobaczyli i się teraz chwalą, haha.

Pokaż wszystkie opinie (11)