Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2016

Śledczy ustalają kim był nieboszczyk

Śledczy ustalają kim był nieboszczyk
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Nadal nie wiadomo, kim był nieboszczyk, którego ciało znaleziono na początku listopada w budynku byłego sądu. Pomimo przeprowadzenia szeregu badań, śledczy nadal ustalają co było przyczyną zgonu. Próbują również ustalić tożsamość denata.

- Na razie wstępnie ustalono, że zmarły był mężczyzną w wieku ok. 30-40 lat, a od chwili śmierci upłynęło sporo czasu, co najmniej rok. Jak na razie nie potrafimy określić przyczyny zgonu. Ciało zmarłego w momencie znalezienia znajdowało się w daleko posuniętym rozkładzie, co ma wpływ na przebieg badań - powiedział szef Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju Jacek Rzeszowski.

Przypomnijmy, że w trakcie robót budowlanych w byłym sądzie, przy ul. 1 Maja, robotnicy natknęli się na ciało. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości zmarłego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Adam02.12.2016 9:33

To smutna wiadomość, odszedł z tego świata i nikt nawet się o niego nie upomniał, dobrze ,że teraz odnajdzie należne mu miejsce.

Nagrobek02.12.2016 8:12

Jak najszybciej powinni go zutylizować.

typ01.12.2016 21:39

Marek z Kasyn dojechał jakiegoś gracza ?

nic to01.12.2016 20:25

pewnie jakiś bezdomny, skoro go nikt nie szukał i nie szuka - no, bo kto normalnie zyjący czai się w nieużywanych podziemiach

Skaly01.12.2016 18:41

Zaproście Archiwum X do współpracy