Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
1 grudnia 2016

Śledczy ustalają kim był nieboszczyk

Śledczy ustalają kim był nieboszczyk
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Nadal nie wiadomo, kim był nieboszczyk, którego ciało znaleziono na początku listopada w budynku byłego sądu. Pomimo przeprowadzenia szeregu badań, śledczy nadal ustalają co było przyczyną zgonu. Próbują również ustalić tożsamość denata.

- Na razie wstępnie ustalono, że zmarły był mężczyzną w wieku ok. 30-40 lat, a od chwili śmierci upłynęło sporo czasu, co najmniej rok. Jak na razie nie potrafimy określić przyczyny zgonu. Ciało zmarłego w momencie znalezienia znajdowało się w daleko posuniętym rozkładzie, co ma wpływ na przebieg badań - powiedział szef Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju Jacek Rzeszowski.

Przypomnijmy, że w trakcie robót budowlanych w byłym sądzie, przy ul. 1 Maja, robotnicy natknęli się na ciało. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości zmarłego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Adam02.12.2016 9:33

To smutna wiadomość, odszedł z tego świata i nikt nawet się o niego nie upomniał, dobrze ,że teraz odnajdzie należne mu miejsce.

Nagrobek02.12.2016 8:12

Jak najszybciej powinni go zutylizować.

typ01.12.2016 21:39

Marek z Kasyn dojechał jakiegoś gracza ?

nic to01.12.2016 20:25

pewnie jakiś bezdomny, skoro go nikt nie szukał i nie szuka - no, bo kto normalnie zyjący czai się w nieużywanych podziemiach

Skaly01.12.2016 18:41

Zaproście Archiwum X do współpracy