Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2016

Pijany kierowca chciał oszukać policjantów

Pijany kierowca chciał oszukać policjantów
fot. KMP Jastrzębie

30 listopada, mężczyzna kierujący samochodem pod wpływem alkoholu, chcąc uniknąć konsekwencji, zamienił się z pasażerem miejscami. Za jazdę po pijanemu grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Podczas środowej służby uwagę policjantów zwrócił samochód, który jadąc ulicą Świerczewskiego zatrzymał się nagle na poboczu. Kierowca wysiadł z auta i zamienił się miejscami z pasażerem. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli.

- Za kierownicą znajdowała się kobieta, która przyznała, że na prośbę męża, zamieniła się z nim miejscami. Szybko wyszedł na jaw powód tego zachowania. Okazało się, że 45-latek jest pijany i chciał w ten sposób uniknąć kontroli. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad promil. Nieodpowiedzialny kierowca stracił już prawo jazdy. Jego dalszy los leży w rękach sądu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Pijany kierowca linii MZK Pijany kierowca linii MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
wiesiek_z_Tauzena01.12.2016 11:55

Chop był na bani, a i tak sie boł baba za kierownica posadzić. Nie dziwia sie.