Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
13 stycznia 2017

Rodzina w porę zareagowała i nie doszło do tragedii

Rodzina w porę zareagowała i nie doszło do tragedii
fot. PSP

W okresie zimowym strażacy otrzymują wiele takich zgłoszeń. Na każde reagują, bo zawsze istnieje zagrożenia zdrowia i życia. Tym razem ulatniający się tlenek węgla był niebezpieczny dla rodziny z osiedla Zofiówka. 

- Do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło w środę ok. godz. 21:00, zgłoszenie, że czujnik mierzący stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu wskazuje, ulatnianie się tego gazu. Do mieszkania w bloku przy ul. Ruchu Oporu, udał się zastęp strażaków. W lokalu potwierdzono obecność tlenku węgla, który ulatniał się z niesprawnego piecyka gazowego. Przewietrzono mieszkanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało  -  informuje mł. bryg. Mirosław Juraszczyk z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Strażacy ostrzegają, że czad jest bardzo niebezpieczny i zachęcają do zakupienia odpowiednich czujników i natychmiastowego reagowania na ich wskazania. To może uratować życie!

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!