Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 stycznia 2017

Na "Lagunie" ruszył wodny tor przeszkód

Na "Lagunie" ruszył wodny tor przeszkód

Zima sprzyja sportom, których wspólnym mianownikiem jest baraszkowanie na śniegu czy lodzie. Ale nie tylko! Można poszaleć również na wodnym torze przeszkód na basenie „Laguna”. 

Ferie wystartowały. Także na basenie „Laguna” przy ul. Warszawskiej przygotowano specjalne atrakcje dla dzieci. Oczywiście podstawa to pływanie, ale nie tylko. Od poniedziałku do niedzieli można korzystać, ze specjalnego wodnego toru przeszkód. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że nie trzeba dodatkowo płacić za te atrakcje, wystarczy zakupić bilet wstępu i już można pozwolić sobie na baraszkowanie w wodzie.

W czasie ferii zimowych kryta pływalnia „Laguna” zaprasza mieszkańców. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość17.01.2017 9:11

Fajna sprawa, niech coś się dzieje, hej!