Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 lutego 2017

Pożar samochodu na ulicy Kusocińskiego

Pożar samochodu na ulicy Kusocińskiego
fot. PSP Jastrzębie

W poniedziałek rano strażacy zostali wezwani do pożary przy ulicy Kusocińskiego. Sytuację udało się opanować i nie doszło do wybuchu. Nikomu nic się nie stało. 

- W poniedziałek rano dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał wezwanie do palącego się pojazdu znajdującego się przed blokiem przy ul. Kusocińskiego na osiedlu Chrobrego. Palił się samochód marki Mitsubishi. Jak ustalili strażacy doszło do samozapłonu. Sytuacja została szybko opanowana. Straty oszacowano na ok. 8 tysięcy złotych - informuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
syrenka07.02.2017 9:50

Samochody wybuchają na amerykańskich filmach.