Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
7 lutego 2017

Algierczyk groził bliskim. Teraz szuka go policja

Algierczyk groził bliskim. Teraz szuka go policja
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje 45-letniego Algierczyka, który popełnił przestępstwo na terenie naszego miasta. Jest podejrzewany o to, że kierował groźby pod adresem osoby (osób)  bliskiej. 

Jastrzębscy mundurowi poszukują mężczyzny o nazwisku CHADOULI TOUFIK, pochodzenia algierskiego.  Jest podejrzewany o przestępstwo z artykułu 190 § 1 Kodeksu Karnego. Przestępstwo polega na kierowaniu gróźb pod adresem bliskiej osoby, które wywołują u niej uzasadnioną obawę o swoje zdrowie lub życie. Poszukiwanemu grozi dwa lata więzienia.

Rysopis: wzrost 171-175 cm, waga 70-89 kg, włosy krótkie, czarne, kędzierzawe, zaczesane do góry, oczy ciemne, wąsko rozstawione, twarz trójkątna, nos prosty, krzaczaste brwi, odstające uszy, ubytki w uzębieniu, podbródek z wyraźną bruzdą.

„Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem telefonu (32) 47-87-288 lub (32) 47-87-200, bądź do dowolnej jednostki Policji na terenie całego kraju, dzwoniąc pod bezpłatny numer 997 lub 112” - apeluje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
seboc11.02.2017 9:13

@katol
Czy ten osobnik, jeden z wielu poszukiwanych przestepcow w Jastrzebiu, ciebie zislamizowal?

Purpura to raczej kojarzona powinna byc z Watykanem.
Islam to zielen i blekit.

katol11.02.2017 2:10

I co p. bp. Skworc dalej mamy przyjmować przybyszów zza granicy??? A póżniej się to tak właśnie kończy ale co Cie to obchodzi jak wazniejsze sa purpura, kaszmir i Jaguary w swoim pałacyku...
Dość islamizacji!!!!!

Gość09.02.2017 11:15

Do Leny. Co ty wyskakujesz ciągle z tym cebulakiem, nie znasz innych słów. Czego zazdrościć? że wielbisz bandziora, wstyd, mógł pozbawić kogoś zdrowia lub życia a ty och ach jaki to on wspaniały. Nikogo twoje życie intymne nie obchodzi ale porządna i szanująca się kobieta nie chwali się"miałam już różnych partnerów"

Lena do gosc09.02.2017 9:02

Ja ci do łóżka nie zaglądam wiec wara od mojego zycia intymnego. Pewnie jesteś kolejnym zazdrosnym cebulakiem.

Gość09.02.2017 1:30

Do Leny. Jak go złapią i wsadzą do więzienia to proponuję ci żebyś odwiedzała go i nadstawiała mu, i będzie korzyść z tego bo będzie 500+ Obrażasz mężczyzn z Jastrzębia i okolic a ciekawe jaka z ciebie kobieta chyba jakieś straszydło i tą swoją pięknością odstraszasz mężczyzn że na twój widok stają się impotentami.Bardzo dobrze o tobie świadczy chwaląc się że miałaś już różnych partnerów i dlatego ślinisz się na widok tego bandziora bo żaden cię już nie chce a po drugie ciekawe czy on by chociaż spojrzał na ciebie.

lena08.02.2017 19:59

Podobają mi się tacy mężczyźni tylko im zazdrościcie urody, inteligencji i męskości wy impotenci cebulaczki !!

Gość08.02.2017 12:06

Lena z tobą naprawdę jest żle, tobie już chyba i szpital w Rybniku nie dałby radę pomóc.

Pokaż wszystkie opinie (23)