Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 lutego 2017

Algierczyk groził bliskim. Teraz szuka go policja

Algierczyk groził bliskim. Teraz szuka go policja
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje 45-letniego Algierczyka, który popełnił przestępstwo na terenie naszego miasta. Jest podejrzewany o to, że kierował groźby pod adresem osoby (osób)  bliskiej. 

Jastrzębscy mundurowi poszukują mężczyzny o nazwisku CHADOULI TOUFIK, pochodzenia algierskiego.  Jest podejrzewany o przestępstwo z artykułu 190 § 1 Kodeksu Karnego. Przestępstwo polega na kierowaniu gróźb pod adresem bliskiej osoby, które wywołują u niej uzasadnioną obawę o swoje zdrowie lub życie. Poszukiwanemu grozi dwa lata więzienia.

Rysopis: wzrost 171-175 cm, waga 70-89 kg, włosy krótkie, czarne, kędzierzawe, zaczesane do góry, oczy ciemne, wąsko rozstawione, twarz trójkątna, nos prosty, krzaczaste brwi, odstające uszy, ubytki w uzębieniu, podbródek z wyraźną bruzdą.

„Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem telefonu (32) 47-87-288 lub (32) 47-87-200, bądź do dowolnej jednostki Policji na terenie całego kraju, dzwoniąc pod bezpłatny numer 997 lub 112” - apeluje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
seboc11.02.2017 9:13

@katol
Czy ten osobnik, jeden z wielu poszukiwanych przestepcow w Jastrzebiu, ciebie zislamizowal?

Purpura to raczej kojarzona powinna byc z Watykanem.
Islam to zielen i blekit.

katol11.02.2017 2:10

I co p. bp. Skworc dalej mamy przyjmować przybyszów zza granicy??? A póżniej się to tak właśnie kończy ale co Cie to obchodzi jak wazniejsze sa purpura, kaszmir i Jaguary w swoim pałacyku...
Dość islamizacji!!!!!

Gość09.02.2017 11:15

Do Leny. Co ty wyskakujesz ciągle z tym cebulakiem, nie znasz innych słów. Czego zazdrościć? że wielbisz bandziora, wstyd, mógł pozbawić kogoś zdrowia lub życia a ty och ach jaki to on wspaniały. Nikogo twoje życie intymne nie obchodzi ale porządna i szanująca się kobieta nie chwali się"miałam już różnych partnerów"

Lena do gosc09.02.2017 9:02

Ja ci do łóżka nie zaglądam wiec wara od mojego zycia intymnego. Pewnie jesteś kolejnym zazdrosnym cebulakiem.

Gość09.02.2017 1:30

Do Leny. Jak go złapią i wsadzą do więzienia to proponuję ci żebyś odwiedzała go i nadstawiała mu, i będzie korzyść z tego bo będzie 500+ Obrażasz mężczyzn z Jastrzębia i okolic a ciekawe jaka z ciebie kobieta chyba jakieś straszydło i tą swoją pięknością odstraszasz mężczyzn że na twój widok stają się impotentami.Bardzo dobrze o tobie świadczy chwaląc się że miałaś już różnych partnerów i dlatego ślinisz się na widok tego bandziora bo żaden cię już nie chce a po drugie ciekawe czy on by chociaż spojrzał na ciebie.

lena08.02.2017 19:59

Podobają mi się tacy mężczyźni tylko im zazdrościcie urody, inteligencji i męskości wy impotenci cebulaczki !!

Gość08.02.2017 12:06

Lena z tobą naprawdę jest żle, tobie już chyba i szpital w Rybniku nie dałby radę pomóc.

Pokaż wszystkie opinie (23)