Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
27 lutego 2017

Bijatyka w barze. Pobito poszukiwanego przez policję

Bijatyka w barze. Pobito poszukiwanego przez policję
fot. KMP Jastrzębie

Trójka młodych mężczyzn pobiło 51-latka w barze na osiedlu Barbary. Jak się okazało poszkodowany był poszukiwany listem gończym i po udzieleniu pomocy lekarskiej został przekazany do zakładu karnego. Sprawców pobicia zatrzymano. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Do pobicia doszło w sobotę wieczorem, w jednym z barów, znajdującym się na osiedlu Barbary. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, ranny 51-latek leżał przed lokalem. Z jego relacji wynikało, że napastnicy zepchnęli go ze schodów i pobili, uciekając z miejsca chwilę przed przyjazdem stróżów prawa. Mundurowych wsparli wywiadowcy, którzy natychmiast po ustaleniach rozpoczęli poszukiwania sprawców.

- Jeszcze tego samego dnia trójka podejrzanych trafiła w ich ręce. Zatrzymani to mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku 18, 21 i 22 lat. Wszyscy byli pijani. Następnego dnia przedstawiono im zarzut. Do pobicia 51-latka przyznał się tylko jeden z mężczyzn. Dalszy los mężczyzn leży w rękach sądu. Grożą im 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

51-latek trafił do szpitala. Okazało się, że jastrzębianin poszukiwany jest przez organy ścigania. Po udzieleniu pomocy lekarskiej, mężczyznę przewieziono do  zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną karę. Jastrzębianin spędzi w więzieniu 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość28.02.2017 11:42

Dać chłopakom nagrodę że przyczynili się do ujęcia poszukiwanego listem gończym a nie karać. Spisać ich i dać im szanse a jak znów kogoś pobiją to ukarać ich za dwa pobicia. Oczywiście tą nagrodą to by była ta szansa.

Madafaka27.02.2017 21:36

I macie swoje jp jp na sto procent
Bardzo dobrze. Wsadzić gowniarzy i żreć nie dawać!

do mieszkaniec 27.02.2017 21:28

Czy twoi rodzice nie są czasami rodzeństwem? Bo tak właśnie zachowują się dzieci ze związków kazirodczych.

Anon27.02.2017 19:49

Patologia...

Zeb27.02.2017 18:22

W pierdlu potrenuje przypakuje i drzyjcie portkami młodzi chyba że ich też wsadza

dysydent27.02.2017 17:48

Dajcie mu spokój ,jego mózg się nigdy nie rozwinął w przeciwieństwie do miasta i takie są tego skutki.Lekarze też rozłożyli ręce i tyle mu tylko w życiu pozostało.

Prawdomowny27.02.2017 15:10

Do utylizacji. Razem z tym gościem od rozwijającego się miasta.

Pokaż wszystkie opinie (9)