Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
27 lutego 2017

Bijatyka w barze. Pobito poszukiwanego przez policję

Bijatyka w barze. Pobito poszukiwanego przez policję
fot. KMP Jastrzębie

Trójka młodych mężczyzn pobiło 51-latka w barze na osiedlu Barbary. Jak się okazało poszkodowany był poszukiwany listem gończym i po udzieleniu pomocy lekarskiej został przekazany do zakładu karnego. Sprawców pobicia zatrzymano. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Do pobicia doszło w sobotę wieczorem, w jednym z barów, znajdującym się na osiedlu Barbary. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, ranny 51-latek leżał przed lokalem. Z jego relacji wynikało, że napastnicy zepchnęli go ze schodów i pobili, uciekając z miejsca chwilę przed przyjazdem stróżów prawa. Mundurowych wsparli wywiadowcy, którzy natychmiast po ustaleniach rozpoczęli poszukiwania sprawców.

- Jeszcze tego samego dnia trójka podejrzanych trafiła w ich ręce. Zatrzymani to mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku 18, 21 i 22 lat. Wszyscy byli pijani. Następnego dnia przedstawiono im zarzut. Do pobicia 51-latka przyznał się tylko jeden z mężczyzn. Dalszy los mężczyzn leży w rękach sądu. Grożą im 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

51-latek trafił do szpitala. Okazało się, że jastrzębianin poszukiwany jest przez organy ścigania. Po udzieleniu pomocy lekarskiej, mężczyznę przewieziono do  zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną karę. Jastrzębianin spędzi w więzieniu 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość28.02.2017 11:42

Dać chłopakom nagrodę że przyczynili się do ujęcia poszukiwanego listem gończym a nie karać. Spisać ich i dać im szanse a jak znów kogoś pobiją to ukarać ich za dwa pobicia. Oczywiście tą nagrodą to by była ta szansa.

Madafaka27.02.2017 21:36

I macie swoje jp jp na sto procent
Bardzo dobrze. Wsadzić gowniarzy i żreć nie dawać!

do mieszkaniec 27.02.2017 21:28

Czy twoi rodzice nie są czasami rodzeństwem? Bo tak właśnie zachowują się dzieci ze związków kazirodczych.

Anon27.02.2017 19:49

Patologia...

Zeb27.02.2017 18:22

W pierdlu potrenuje przypakuje i drzyjcie portkami młodzi chyba że ich też wsadza

dysydent27.02.2017 17:48

Dajcie mu spokój ,jego mózg się nigdy nie rozwinął w przeciwieństwie do miasta i takie są tego skutki.Lekarze też rozłożyli ręce i tyle mu tylko w życiu pozostało.

Prawdomowny27.02.2017 15:10

Do utylizacji. Razem z tym gościem od rozwijającego się miasta.

Pokaż wszystkie opinie (9)