Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
3 marca 2017

Jechał bez uprawnień. Wpadł w ręce mundurowych

Jechał bez uprawnień. Wpadł w ręce mundurowych
fot. KMP Jastrzębie

Mundurowi z jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26-latka, który ruszył w drogę bez uprawnień oraz wbrew sądowemu zakazowi prowadzenia pojazdów. O dalszym losie mężczyzny decydować będzie sąd. 

Na skrzyżowaniu ulicy Ranoszka z Armii Krajowej, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którego kierującym okazał się 26-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mężczyzna nie ma uprawnień do jazdy.

- Dodatkowo, w związku z wcześniejszą jazdą pod wpływem alkoholu, sąd wydał wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do lipca przyszłego roku. Podczas kontroli 26-latek był trzeźwy. Pojazd, którym jechał został odholowany na strzeżony parking. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. Najsurowsza kara, jaka może go spotkać za zlekceważenie sądowego wyroku to 3 lata więzienia -  informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkaniec03.03.2017 7:15

Miasto się rozwija