Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 maja 2017

Wywiadowcy namierzyli amatora amfy. Grozi mu więzienie

Wywiadowcy namierzyli amatora amfy. Grozi mu więzienie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas niedzielnej służby wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji namierzyli i zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie amfetaminę. Teraz grożą mu 3 lata więzienia. 

- W niedzielę tuż po godzinie 16.00, stróże prawa legitymowali przed blokiem na ulicy Małopolskiej, znanego im 30-latka. W trakcie tych czynności, policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą, w wyniku której, w kieszeni kurtki znaleźli woreczek z białym proszkiem. Narkotykowy tester wskazał, że zabezpieczoną substancją jest amfetaminą - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wywiadowcy zatrzymali 30-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Jastrzębianinowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Mieszkanka09.05.2017 8:49

To ja zapraszam na ul.pszczynska tzw.manhatan.tu policja kicha na tych cpunow,strach przejść takimi grupami stoją.

znawca_tematuznawca_tematu09.05.2017 2:37

Rozumiem walkę z handlem narkotykami. Problem narkotyków, społecznie, "to nie są tanie rzeczy" jakby powiedział Ferdek Kiepski. Ale przeszukiwanie człowieka podczas legitymowania, to są metody azjatyckiego bydła, bolszewickiego i sowieckiego. Jakim prawem w polskim prawie istnieje zapis, który pozwala w takiej sytuacji przeszukiwać człowieka bez konkretnego powodu? Nie możemy przed bandytami się bronić, prawo nakazuje nam poświęcać życie przy starciu z bandytą. Nawet nie posiadamy wobec państwa prawa do odrobiny prywatności i musimy padać ofiarami ubeckich przeszukiwań. Przywlekła ta zaraza do nas ze wschodu, ta mentalność i siłowego schamienia. Pytam: czy my mamy prawo jeszcze uważać się za wolnych ludzi, czy władza państwowa już od dawna ma nas za hodowlane zwierzę?

kaja 08.05.2017 23:47

jeden woreczek przy sobie a reszta gdzie?

Gość7608.05.2017 20:46

Kiedy policja zamknie dilerów z Pomorskiej ? Biała KIA SPS .... Dwóch wariatów jeździ po mieście i robi co chce... Gdzie jest policja ???

Karol08.05.2017 17:29

Może by tak zaproponować mu skok z dachu 10-cio piętrowca? Po amfie to bardzo przyjemny skok, który załatwia problem.

hhh08.05.2017 14:33

Za amfe odrazu wpiepszyc go po uszy sama.chemia i ludzia robi sieczke

mieszkaniec08.05.2017 11:21

miasto niucha

Pokaż wszystkie opinie (8)