Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wywiadowcy namierzyli amatora amfy. Grozi mu więzienie

Podczas niedzielnej służby wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji namierzyli i zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie amfetaminę. Teraz grożą mu 3 lata więzienia. 

Wywiadowcy namierzyli amatora amfy. Grozi mu więzienie

- W niedzielę tuż po godzinie 16.00, stróże prawa legitymowali przed blokiem na ulicy Małopolskiej, znanego im 30-latka. W trakcie tych czynności, policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą, w wyniku której, w kieszeni kurtki znaleźli woreczek z białym proszkiem. Narkotykowy tester wskazał, że zabezpieczoną substancją jest amfetaminą - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wywiadowcy zatrzymali 30-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Jastrzębianinowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Mieszkanka (94.254. * .155) 09.05.2017 08:49

To ja zapraszam na ul.pszczynska tzw.manhatan.tu policja kicha na tych cpunow,strach przejść takimi grupami stoją.

~znawca_tematu (89.72. * .29) 09.05.2017 02:37

Rozumiem walkę z handlem narkotykami. Problem narkotyków, społecznie, \"to nie są tanie rzeczy\" jakby powiedział Ferdek Kiepski. Ale przeszukiwanie człowieka podczas legitymowania, to są metody azjatyckiego bydła, bolszewickiego i sowieckiego. Jakim prawem w polskim prawie istnieje zapis, który pozwala w takiej sytuacji przeszukiwać człowieka bez konkretnego powodu? Nie możemy przed bandytami się bronić, prawo nakazuje nam poświęcać życie przy starciu z bandytą. Nawet nie posiadamy wobec państwa prawa do odrobiny prywatności i musimy padać ofiarami ubeckich przeszukiwań. Przywlekła ta zaraza do nas ze wschodu, ta mentalność i siłowego schamienia. Pytam: czy my mamy prawo jeszcze uważać się za wolnych ludzi, czy władza państwowa już od dawna ma nas za hodowlane zwierzę?

~kaja (83.30. * .63) 08.05.2017 23:47

jeden woreczek przy sobie a reszta gdzie?

~Gość76 (5.172. * .201) 08.05.2017 20:46

Kiedy policja zamknie dilerów z Pomorskiej ? Biała KIA SPS .... Dwóch wariatów jeździ po mieście i robi co chce... Gdzie jest policja ???

~Karol (87.207. * .132) 08.05.2017 17:29

Może by tak zaproponować mu skok z dachu 10-cio piętrowca? Po amfie to bardzo przyjemny skok, który załatwia problem.

~hhh (89.75. * .175) 08.05.2017 14:33

Za amfe odrazu wpiepszyc go po uszy sama.chemia i ludzia robi sieczke

~mieszkaniec (87.239. * .48) 08.05.2017 11:21

miasto niucha

~Prawdomowny (46.134. * .80) 08.05.2017 11:15

3 lata za woreczek amfy? Gruby to jeszcze był jakiś wielki worek. Nie lepiej byłoby za takie grzeszki karać praca społeczna w stylu zbieranie kamieni na Mazowieckiej albo remont OWNu? Społeczeństwo miałoby wymierne korzyści a nie dodatkowe koszty dla wszystkich.