Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
15 maja 2017

Samochód potrącił dziecko na przejściu dla pieszych

Samochód potrącił dziecko na przejściu dla pieszych
fot. policja

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku potrącenia, obrażeń doznała 12-letnia dziewczynka. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, tuż przed godziną 16:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych, na ulicy Cieszyńskiej (Ruptawa), w rejonie szkoły Podstawowej nr 17.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, że jadąca audi 45-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju, potrąciła znajdujące się na pasach 12-latkę. Dziewczynka doznała urazu nogi, na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku- informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!