Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
10 lipca 2017

Kolejny inwestor rozpocznie działalność w Jastrzębiu

Kolejny inwestor rozpocznie działalność w Jastrzębiu
fot. UM Jastrzębie / Robert Sitek

Niedawno informowaliśmy, że na terenach inwestycyjnych w Bziu pojawi się inwestor. Teraz kolejny przedsiębiorca rozpocznie działalność w Jastrzębiu. 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), a dokładnie jej część leżąca na terenie naszego miasta, zaczyna cieszyć się zainteresowaniem inwestorów. W Bziu ma powstać zakład na ok. 400-500 miejsc pracy. Tymczasem zarząd  KSSE wyraził zgodę na sprzedaż działki dla firmy Jammet. Przedsiębiorca zamierza rozpocząć działalność w Ruptawie. Zajmuje się on produkcją elementów hydrauliki sterowniczej, która ma zastosowanie w górnictwie, przemyśle gazowym, energetycznym, hutnictwie i budownictwie. Na początek planuje się zatrudnić 30 osób. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu Prawdą po oczach: fabryki to nie grzyby po deszczu

Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Smutny pan bez wąsa.14.07.2017 6:48

Kłamstwo PO to takie samo kłamstwo jak PiSu.

mieszkaniec13.07.2017 20:17

O tych inwestorach w BZIU przy ul. Rolniczej to czysta ściema i przykrywka kasy którą utopili z naszych podatków budując prywatną autostradę do kurników pana G. Pan G. płaci podatek rolny / czyli nic] a wyciąga tysiące z kasy miasta , czyli pana pani moje nas wszystkich podatników .

Grftu11.07.2017 23:47

Bajki. Zakład w Bziu nie powstanie i ludzi nie zatrudni. To tani wybieg na wyciągnięcie kasy ze strefy ekonomicznej. Polecam głębsze sprawdzenie.

Gość11.07.2017 11:18

Obawiam się, że znajomość słów na k i ch, oraz umiejętność obalenia flaszki, to za mało , żeby zostać zatrudniony w takiej firmie. Przerwy na zapalenie trawki też nie będą częste, a na hali może nie być wifi.

dziadek11.07.2017 10:52

Brawo Panie Gałuszka,Hetmanowa zrobiła więcej w Ruptawie za 2 lata niż Janecki za 12. proszę tak trzymać z Panią Prezydent.

specjalist11.07.2017 10:32

Miasto Jastrzębie to gospodarczo-przemysłowa ruina!!!

gosc11.07.2017 0:28

nie cieszcie sie tak, wiekszosc pracownikow to beda tani ukraincy.

Pokaż wszystkie opinie (32)