Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
10 lipca 2017

Kolejny inwestor rozpocznie działalność w Jastrzębiu

Kolejny inwestor rozpocznie działalność w Jastrzębiu
fot. UM Jastrzębie / Robert Sitek

Niedawno informowaliśmy, że na terenach inwestycyjnych w Bziu pojawi się inwestor. Teraz kolejny przedsiębiorca rozpocznie działalność w Jastrzębiu. 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), a dokładnie jej część leżąca na terenie naszego miasta, zaczyna cieszyć się zainteresowaniem inwestorów. W Bziu ma powstać zakład na ok. 400-500 miejsc pracy. Tymczasem zarząd  KSSE wyraził zgodę na sprzedaż działki dla firmy Jammet. Przedsiębiorca zamierza rozpocząć działalność w Ruptawie. Zajmuje się on produkcją elementów hydrauliki sterowniczej, która ma zastosowanie w górnictwie, przemyśle gazowym, energetycznym, hutnictwie i budownictwie. Na początek planuje się zatrudnić 30 osób. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW będzie mieć nową kopalnię JSW będzie mieć nową kopalnię

JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Smutny pan bez wąsa.14.07.2017 6:48

Kłamstwo PO to takie samo kłamstwo jak PiSu.

mieszkaniec13.07.2017 20:17

O tych inwestorach w BZIU przy ul. Rolniczej to czysta ściema i przykrywka kasy którą utopili z naszych podatków budując prywatną autostradę do kurników pana G. Pan G. płaci podatek rolny / czyli nic] a wyciąga tysiące z kasy miasta , czyli pana pani moje nas wszystkich podatników .

Grftu11.07.2017 23:47

Bajki. Zakład w Bziu nie powstanie i ludzi nie zatrudni. To tani wybieg na wyciągnięcie kasy ze strefy ekonomicznej. Polecam głębsze sprawdzenie.

Gość11.07.2017 11:18

Obawiam się, że znajomość słów na k i ch, oraz umiejętność obalenia flaszki, to za mało , żeby zostać zatrudniony w takiej firmie. Przerwy na zapalenie trawki też nie będą częste, a na hali może nie być wifi.

dziadek11.07.2017 10:52

Brawo Panie Gałuszka,Hetmanowa zrobiła więcej w Ruptawie za 2 lata niż Janecki za 12. proszę tak trzymać z Panią Prezydent.

specjalist11.07.2017 10:32

Miasto Jastrzębie to gospodarczo-przemysłowa ruina!!!

gosc11.07.2017 0:28

nie cieszcie sie tak, wiekszosc pracownikow to beda tani ukraincy.

Pokaż wszystkie opinie (32)